Topuklu ayakkabi giyen kız arkadaşın biraz uzun duruyor senden. Nasıl düşünürdünüz? İtici mi gelmeye başlardı?

Hoşlandığınız bir kız var, ama topuklu ayakkabıyla hemen hemen aynı boydasınız, zaman zaman o sizden birkaç cm uzun duruyor, ama öyle göze batacak gibi değil, hep de topuklu giyiyor .Bu durum size zamanla itici gelmeye başlar mı? Ya da en başından kız uzun olduğu için bu kız bana bakmaz, yanında upuzun bir adam ister diye düşünüp baştan mı pes edersiniz,önyargılı davranırsınız? not: kız güzel,manken gibi

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• gunluk hayatta tpouklu gıyen kızlar ıtıcı gelıo gozume , aklıma geldı soylemek ıstedım .

0|0
    0|0
    • topuklu dediğin de 3 ,5 cm 10 cm likler gelmesin gözüne

• tencere kapak gibisiniz:)

• ben kapak olurum tencere kım olursa karısmam

Erkekler Ne Diyor 9

• cok yuksek topuklu ayakkabı zaten normal ınsanların gıyecegı bısey degılkı o çok topukluları gıyen bayanlar farklı bayan

0|0
    0|0
  • bence sorun yok

0|0
    0|0
  • Yani topukludan vazgeçmiyorsun gelmiş burda bize soruyorsun? Giyme topuklu olsun bitsin ayrıca notta çok çirkin.

0|0
    0|0
    • notu "bilemem şimdi, olmaz derim, kız güzelse değişebilir, güzel mi kız bari? " tarzında bir yorum olmasın diye koydum, not: bütün topuklularımı yakmaya hazırım

• Bu açıklamanda çirkin kızlar topuklu ayakkabı giyemezler demek istedin :) nota gelince hemen yak

• çirkin kız yoktur ki, not : bi bilsem açılacağını bir an düşünmezdim,köküne kibrit suyu

• Çok igrenç çok itici gelirdi, o ne öyle sırık gibi:S

0|0
    0|0
  • Benim boyumda bir kız karşıma gelsin peşini bırakırsam namerdim :D

1.87 cm kız varmı acaba?

0|0
    0|0
  • Pes etmek demeyelim de, ben benden uzun bir sevgili istemem zaten, baştan kabul etmem.

0|0
    0|0
  • Boyum 1,85.

Benim kadar olmasın mümkünse.

Kızın benden uzun durması hoş değil.

0|0
    0|0
  • boylarınız kaç

0|0
    0|0
    • benimki 177

• umarım dediğin gibidir,rahatsız olmuyordur bu durumdan,teşekkürler, çok doğru bir gözlem yapmışsın bu arada

• rahatsız olmaz.ama içinde şüphe varsa gidip onla konuşabilirsin..

• boy önemli değil kesinlikle aşk önemli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...