Erkekler, cok acırmı?

arkadaşlar ben hayatım boyunca hic kavga etmedim ama merak etmiyor da değilim aranizda hic böyle yumruk yumruha kavga eden var mı bana bir yardımcı olun veya canının acımaması icin herhangi bir puf nokta şimdiden yardımlarınız icin teşekkür ediyorum size?

0|0
11

En İyi Erkek Görüşü

• Hissetmiyonki yumrugu yediğinde kavgadan sonra acır, kavgada birşey hissetmezsin :D önce bir git box'a yazılda yumruk atmayı öğren sonra kavgaya giriş, ben 3 sene gittim yararını gördüm tavsiyemdir

0|0
    0|0
    • sagol kardeşimde peki bizim yakınlarda bir fitness solonu var orda olurmu kixbok

• nerden bileyim ben sizin fitnessde olup olmadığını kardeşim:)) git bir sor bakalım bazılarında oluyor :D

• tamam sagol

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• kardesim valla ben sokaklarda buyudum cok kavga ettim kardeslerim saolsun hic yumruk yemedim sadece 4 kisiden dayak yedigimde yedim:d kavga guzel ya kendini goruyosun sonrasinda sacma oldugunu anliyosun ama sen sen ol semtinden biriyle kavga etme

0|0
    0|0
    • peki kavga etmem gerekirse ne olacak

• eger gozun donerse kavga et Allah sana peygamber sabri versin ailen varsa seviyosan kavga etme gereksizdir, ben cektim hic tavsiye etmem tek kavgan vatanin namusun olsun.

• O sinirle pek acı hissetmiyorsun :)

0|1
    0|0
  • vurduğum adam ölümden döner.

0|0
    0|0
  • Sokakta, büyümemişsen işin zor.
    Benim tüm zamanım sokakta geçtiği için.
    Halâ kavga etmekteyim..
    Canın ilk başta acır..

0|0
    0|0
  • panpa elmacık kemiğine bir dirsek darbesi vur.

0|0
    0|0
  • Başlık dikkat çekici

0|0
    0|0
  • Yok acımaz adamına baglı yani karşındakine

0|0
    0|0
    • karşımdakinin vuruş şiddetine bağlı yani

• Uzun zaman oldu etmiyeli

0|0
    0|0