Erkekler, bir kızın kalçanıza baktığını fark ederseniz ne düşünürsünüz?

bir erkegin kalcasina bakmak ve dokunmak hosuma gidiyor. Bir gün erkekler yanimdan gecitiginde kalcalarini izliyordum erkek arkadasimsa bana sasirmis bakiyordu, acaba ne düsünmüsdür?

Bir kiz kalcaniza baksa, yads durduk yere dokunsa ne düsünürsünüz? Yada eliyle kalcanizi oksasa ne hissedersiniz? Hosunuza gidermi, yoksa tuhafmi bulursunuz?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• benim hoşuma gider. bunu düşünmen doğaldır. erkekler nasıl kızları düşünüyorsa ve bakıyorsa seninde yaptığın normaldir

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kızlar genelde zaten erkeklerin kalçasına bakıyor, senin bakmanda doğal :D totoşuma dokundurtmam ama farkında olmadan çarparsa sorun yok xD

2|0
    0|0
  • Kızın erkeğin kalçasına dokunma olayı :

1-Dokunma , merak

2-Elleme, cinsel istek :)

2|0
    0|0
    • senin hosuna gidermi?

• Erkeği tahrik edersin. Ancak o çocuk senden beklemediği için şaşkınlığını belirtmiş.

• Hemen yapıştırırım cevabı.Senin babana abine baksalar hoşuna gider mi derim.Şaka şaka, hoşuma gider :)

3|0
    0|0
  • hoşuna gitmiş ki bakmış. sorun yok.

1|0
    0|0
  • pantolonunun altında ne var diye düşünürüm. erkek arkdşn ben olsam agzına koyduydum tekmeyi

1|0
    1|0
  • bacım yanlış kategori burası

0|0
    3|0
  • Ben o kızların kine bakıyorum zevk alıyorum dokunca ama onların bana bakması dokunmasıda hoşuma giderdi aşkta herşey eşit..:-)

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...