Karın bölgesindeki az miktardaki yağları eritip kas çıkarmak istiyorum?

Karın kası programı ve beslenme proğramı bilen arkadaşlar yazsın.
Boy 1.85 Kilo 68

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• dostum kaliteli karbon hidratlar ve kaliteli yaglar tüketmelisin kilo başınada 2-3 gram protein kalitesiz karbonhidratlar cips, beyaz ekmek gibi aldığın zaman yag olarak depolarınız ama kaliteli karbonhidratlar yulaf, esmer prinç, esmer makarna gibi enerjiye çevrilir yag olarak depolanmaz uygun miktarı alırsan ayrıca kas kaybetmeden kilo vermek istiyorsan günlük kalori ihtiyacından 300-500 kalorinin altına inme yoksa kaslar yıkıma ugrar ben 6 yıldır sporla ilgileniyorum program buradan vermesi zor olur youtubeden savaş cebeci definisyon beslenme diye ararsan en iyi beslenme programını bulursun karın kası egzersizlerini kenzo karagöz den alabilirsin youtubeden bulabilirsin bu videoları.

0|1
    0|0
    • 300-500 kalorinin üstüne çıkma yanlış yazmışım ayrıca kahvaltını 2 saat sonra yaparak, yogurt, yeşil çay tüketerek yag yakımını hızlandırabilirsin ayrıca acı biber metebolizmayı %28 hızlandırı buda yağ yakımını hızlandırır bu bilgiler yeterli haftada bir kilodan fazla verme zararlıdır kaslar yıkıma ugrar yag yakmakla su atmayıda birbirine karıştırma.

• insanlar yanlış bilgilendirilmesin. :)

• kilon düşük o yaglanma zannediğin şey su toplanmasıdır karın kasların zayıf olduğundan öyle görüne bilir.

Kızlar Ne Diyor 1

• pul biber yağ yakımı için önerilen yiyeceklerden biri

0|1
    0|0
    • işe yarar mı ki?

• bazı insanlar kilo verir ama yağ yakamaz yağ yakmak için pul biber yiyin gibisinden bir şey okumuştum

Erkekler Ne Diyor 2

• Protein, karbonhidrat yicen bolca su içiceksin..
    Sonra mekik çek..

0|1
    0|0
    • Kaç set kaç tekrar yapıcam mekiği?

• Edebim el verse atardım karın kaslarımıda.. @babayago

• 6 yıl kick boks, boks, vucut geliştirmeye ilgilendim her türlü beslenmeyi denedim ve bilimselbilgilere ulaştım 50-60 kilo insanlardada karın kası var zayıflıktan ben 1.80 boy 80 kiloyum yag oranım en son %8'di

• :D karın bölgesi zordur belli bir ücret karşılığında sana danışmanlık yapabilrim

0|1
    0|0
    • Zor denen birşey yoktur EyvAllah kalsın birader istemez :D :D ;)

• bölgesel yağ yakma diye birşey olamaz öyle birşey olsa biz definasyon kardio yaparken sadece bacak ve gögüs kaslarımızı kullanmazdık yağ yakımı tüm vucutta eşit gerçekleşir bölgesel yağ yaktığınızı zannedersiniz ama aslında oradaki kasları çalıştırdığınız için sertleşir zamanla düzgün beslenme ile o bölgedeki kaslar gelişir buda tamamen toplumun yanlış bilgisinden kaynaklanır yağ toplanması genetikten gelir genetiğin neyse o değiştiremezsin kiminin kalçalarında fazla yağ toplanır kiminin karın bölgesinde.

Yükleniyor...