Bayıldım melo'ya peki siz?

arkadaşlar benden başka meloyu tebrik edecek yokmu:))

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Çok iyi bir kurtarış oldu.

1|0
    0|0
  • Bendende guzel.bir tebrik kazandi :) Gercekten harika bir kurtasiti kurtarilmasi zor bir penaltiydi fakat felipe melo harika bir kurtaris yapti takimina galibiyeti getirdi.Kalede sanki iker casillas vardi diyebilecegimiz bir kurtaristi.Bu arada Herkese İyi Aksamlar...

1|0
    0|0
  • bu sezon yaptığı olumlu tek şey

0|0
    0|1
  • sen ne diyorsun tebrik azdır ona hiçbirşey yapmasın sahada yürüsün onun hırçınlıgı onun agresifliği yeter ASLAN PİTBULL'UM BENİM elazıg panteride oldu koçum :))

1|0
    0|1
  • hahah gs li değilim ama süper oldu :D adam deli arkadaş. penaltıyı kurtarması bu yılın olayı bence :D

1|0
    0|0
  • küçük yaştan beri Ali Samiyen'de olsun,deplasmanlarda olsun davul çalan ve pankartları asan biri olarak şunu söyleyeyim.Melo'yu ilk geldiği sene severdim ama şimdi yaramaz bir adam olduğunu anladım.NEDEN ŞUDUR : MELO SENEYE PARAMI ARTTIRMAYACAĞIM DEDİ SÖZÜNDE DÖNDÜ DANSÖZ GİBİ KIVIRDI.MELO YAZIN FAZLA KEBAP YAPTI.PARASI ARTTIĞI HALDE GEÇ GELDİ.MELO EKSİĞİ OLDUĞUNU BİLDİĞİ HALDE ANTREMANINI NORMAL İDMANDAN SONRA EK İDMAN YAPARAK AÇIĞINI KAPATMADI.TARAFTARA YALAKALIK YAPARAK BUNLAR BENİ SIRTLAR DİYE COŞTURMAYA ÇALIŞTI.ÇÜNKÜ İNSAN İYİ OYNAYINCA TARAFTARI COŞUN ULA DİYE HAREKET YAPAR.SÜREKLİ YALAKALIK,ÇALIŞMAMAK VE TARAFTARA OYNAYAN BU ADAMI ARTIK SİLDİM.VE TRİBÜNE DE SÜREKİ YAYIP BU SEZON SONU POSTALATTIRACAĞIM İNŞALLAH.

0|0
    0|0
  • offf sen ne diyorsn ya bayılmak mı :D melo fenerliler iyi bilir küçük meloyu :D

1|0
    0|2
  • tebrikler iyi çıkardı

1|0
    0|0
  • melo bir tane az daha kupon yatıyordu kurtardı parayı alıcağım şimdi

1|0
    0|0
  • melo agaya tebrikler

1|0
    0|0
  • ben bjk liyim ama meloyu fernandes kadar seviyorum

1|0
    0|0
  • Tebrikler melo dayı

1|0
    0|0
  • melo zaten adamın dibi yaa boşuna 10 numara vermemişler adama :))

1|0
    0|0
  • iyiki kurtardı haa facemde duvarda 1 ekran dolusu melo yazılıyo ..ne garip bir milletiz ya

1|0
    0|1
  • meloo ne ya :D balon

0|0
    1|0
  • Bayılmadım.

0|1
    0|0
  • ben üzüldüm elazığlıyım keşke gol olsaydı

0|0
    0|0
  • zaten bu sene orta sahada bi' işe yaramıodu artık muslera'nın bi' yedeği oldu sevindim

0|0
    0|0
  • iyi ama bir Pancu değil

*34 İSTANBUL HATIRASI*

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...