Kas yakmak istiyorum?

Doğru duydunuz kas yapmak değil, kas yakmak istiyorum. Bacaklarimdaki kaslari yakmak istiyorum ne yapmaliyim? Sakın yuru koş falan demeyin, öyle öyle kaslandi zaten bacaklarim. Ne yapacağım :/

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ağır kas dirençli kas antrenmanları yapacaksın ve protein adı altında bir şey tüketmeyeceksin. Proteine ihtiyaç duyan kaslar, protein bulamayınca küçülecekler. İhtiyaç olmadığı için.

0|0
    0|0
    • Aa.. Kulağa gerçekten mantıklı ve güzel geldi. Bahsettiğin antrenman bilgilerini nasıl bulabilirim, illaki spor salonuna mi gitmeliyim?

• Salona gidersen daha kısa sürede amacına ulaşırsın. Evde yaparsan birkaça katlanır olacak zaman.

• Pekala gideceğim

Erkekler Ne Diyor 6

• Agır Antreman yap ve pilav yumurta gibi yani Protein icerikli yicekler yeme diyen arkadaş birşeyi atladı kas küçülür tamam ama sertleşme oranı artar bir bayana göre fazla sert olur bacakların o yüzden onun yerine dinlendir devamlı bacaklarını ve kas gevşetici krem sür bacaklarına ağırlık kaldırarak yürüme koşma uzun mesafe yürüme ve zamana bırak kendi kendine gevşesin bacakların

0|0
    0|0
    • oyle bir dedin ki sanki bunu yapınca bacaklarim nine gerdani gibi bingil bingil sallancak gibi geldi:/

• Ya istedigin kıvama gelince sende normal devam et yani :)

• Halısaha maçına git

0|0
    0|0
  • Yağ oranini en alt seviyeye getir vucut yag yakamadigi icin kaslara saldiracak hadi kolay gelsin

0|0
    0|0
  • Kaslı kadın odundur.

0|0
    0|0
    • Odun babandır yine de teşekkür

• Hayır canım kaslı kadın odundur. Babanı seviyorsan babama laf etme derim.

• Yöntemini biliyorum ama hayatta söylemem, KAS KUTSALDIR ULAN !

0|0
    0|0
    • Roberto Carlos gibi gezmek istemiyorum. Gerçekten biliyosaniz söyleyin lütfen

• Tabi haklısın, muhim olan sana güzel görünmemdi. Teşekkürler :d

• Sadece bana değil Kaslı Hatun, kas zaten güzeldir sadece çevrendeki cahillerin söylemi ile güzelliğini yok etme, şu an spora gidiyorum mesela ve asla KAS YAKMA!

Yöntemine gelince, yapacağın şey çok basit nasıl düşünemediğini de anlamıyorum bunu.

• Yağlı şeyler ye o zaman kasların hımbıllaşır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok spor yapmaktan Harun gibi oldun demi?

0|0
    0|0
    • kız sus üzülüyorum vallahi :/

• Kilo ver

0|0
    0|0
    • Sen beni net anlamamissin sanırım. Kilo dedigin yagdir. Ben kas diyorum. Nasi kilo veriyim diye sorsam kos dersin, bilmiyosun ki kac kiloyum? Bilgili olmadığın konuya bir daha yazmaman dilegiyle.

• Onun disinda az ye cok cardio yap. Kaslarini kaybediyorsun.

• Kilo verdiginde kas da kaybedersin diyorsun... Kiz belki 45 kiloyum. Az daha versem yok olcam belki. Neyse sagol.

Yükleniyor...