Ağlamaktan utanır mısınız?

Ben insanların yanında ağlamamaya çalışıyorum, ağlayacağımı hissettiğimde oradan uzaklaşıyorum yada kafamı eğiyorum görmesinler diye. Ağladığımda kendimi çok güçsüz, aciz hissediyorum. Özellikle de erkeklerin yanında ağlarken daha çok utanıyorum. Rahat rahat ağlayabilenleri de anlayamıyorum açıkçası ve insanların içinde ağlayan bir yakınım varsa onu hemen susturuyorum. Benim gibi hisseden var mı? Ve siz ağlamayı becerebilenler için ne düşünüyorsunuz, ağlayan birini gördüğünüzde? Kendimi çok kasıyorum ne yapabilirim..?

0|0
11|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Kesinlikle ağlamam hatta konusu geçtiğinde açık açık söylerim ağladımı. Ama herkesin yanında da ağlamam

0|0
    0|0
  • hayır utanmam ama herkesin yanında da ağlamam mesela

0|0
    0|0
  • Hiç kasmam valla ağlarım hıçkıra hıçkıra ağlarkende kimin ne dediğini bırak Ne söylediklerini bile duymam .

0|0
    0|0
  • Büyük bir olasılık hafiften utanırdım tabii ama o zamanki durumuma ve ortama da bağlı,hiç utanmayada bilirim.

0|0
    0|0
  • Mevlana der ki: "Ağlayışar gülüşlerde saklıdır. Defineyi yıkık yerde ara..."

0|0
    0|0
  • çok az ağlayan bir insanımdır ama birilerinin yanında ağlayınca kendimi güçsüz gibi hissediyorum o yüzden hep yalnız ağlarım karakter meselesi

0|0
    0|0
  • salıver gitsin. rahatlatır. erkek olmanın da dezavantajı ancak yalnızken ağlayabilmektir. kızları herkes hoşgörür.

0|0
    0|0
    • Ben de sadece yalnızken ağlayabiliyorum.

• Yani zaten öyle düşüneceklerini sanmıyorum. Ama sizin yargılarınız gibi bir şey benimki de.

• aglamak güzeldir agladıgın kişinin kim oldugu önemlidir günahların affolsun diye bol bol agla çünkü hepimiz aciz kullarız ...

0|0
    0|1
  • ben hiç ağlamam.

0|0
    0|0
  • canım benim bunları dert etme buda gelir buda geçer şarkısını benden dinle...

0|0
    0|0
  • Ağlamak iyidir kafana göre dawran

0|0
    0|0
  • biraz güçlü olup duyguşarını yoğun yaşamamalısın biraz gamsız olmalısın

0|0
    0|0
    • Yapamıyorum insanlar beni çok güçlü zannederken, içimde neler yaşadığımı kimseye anlatamıyorum. Aslında ne kadar güçsüz olduğumu...

• hayat akışında zaten de gözyaşlarım değil. ayy şiir gibi oldu :D

• valla çok duygusalsın gerçekten :D

• Bazı yerlerde ağlamak yasak bize.

0|0
    0|0
  • Ağlamam.

0|0
    0|0

• 2 kez göz yaşım dışa aktı bu yaşıma kadar.

0|0
    0|0
  • Hayir utanmam

0|0
    0|0
  • erkekler ağlamaz utanır

0|0
    0|1
  • Utanmam ama ağlamam. Yalnızlık diye bir şey var.

Lütfen gülünüz!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Ağlamamaya çalışırım ama gelirse de tutamam :(

0|2
    0|0
  • Utanırım, o an ortamı terk ederim ama duygusalım çok... Muhtemelen yalnız kalacağım bir ortam yaratırım...

0|0
    0|0
  • Asla aglamam, aglasamda icimde aglarim, yada dedigin gibi gizli aglarim

0|0
    0|0
  • sadece yakınlarımın yanında ağlarım yakınlarımın yanında ağlarken kendimi güçsüz vb.durumda hissetmem.ağlarkende öyle sadece çaresiz hissederim.

0|0
    0|0
  • Doğrudur kendini aciz ve çaresiz hissedersinn ama ağlayacağın geldiği zaman hiçbirr zamann utanma ve gözyaşlarını serbestt bırakk

0|0
    0|0
  • Asla ağlamam başkalarının yanında

0|0
    0|0
  • korkarım.utanmam.

0|0
    0|0
  • utanmam yoktur.

0|0
    0|0
  • uluorta ağlayamam bende bi kaç kere çok sinirlendiğimde istemdışı ağlamışlığım vardır ama normalde hep yanlızken ağlarım .kafama yorganı çekerim o yastık su olur ama asla kimse bilmez

0|0
    0|0
  • normalde kimsenin yanında ağlamam ağlamamaya çalışırım ama alkolun etkisi olunca ağlıyorum insanların içinde sonra çok utanıyorum kendmden ama :(

0|0
    0|1
  • babamı kaybettikten onra yaşadığım hiçbirşey beni çok üzmedi açıkcası ozamana kadar çok ağlamışlığım vardır hiç utanmadan ağlardım çnkü ozamana kadar hiç gerçek acıyı bilmemiştim sevdiğime ağlardım beni sevmeyenlere hatta etkilendiğim küçük hissettiğim tek üzüntüye ağlardım ama artık babamın ölümünden sonra sadece babam olsaydı bunu yaşamazdım diyerek ağlıyorum ve bundan utanmıyorum açık açık ağlayabilirim hatta eskiden tam bir hafta ara ara susarak ama hep ağladığumı biliyorum

0|0
    0|0
    • Çok üzüldüm hatırlattıysam özür dilerim :( Allah bizi sevdiklerimizden ayırmasın...

• Başınız sağolsun, Allah sabırlar versin kardeşim...

• amin sağolunn

Yükleniyor...