Beynimizin sağ ve sol loblarının arasındaki küresel savaş için neler düşünüyorsunuz?

medeniyeti inşaa eden insan beyninin sol lobunu temsil eden mantıksal matematiksel (duygusuz zeka) ile beynimizin sağ lobunu temsil eden (duygusal zeka) arasındaki varolma savaşı için neler düşünüyorsunuz?

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bence Hayatta Bir Yerlere Gelmemizi Sağlayan (Genelde)Sol Lobsa,Hayata Anlam Katanda Sağ Lobtur Benim İçin(Aşk,Sevgi vs.)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Benim sağ tarafım işlemiyor demekki...

Ne yaparsam yapıyım duygularımla değil mantığımla hareket ederim hep.

0|0
    0|0
  • Dusunurken sola baktigimizi, yalan soylerken saga baktigimizi bilyomuydun ^^ Beyin deyince aklima geldi, automatikmiss ^^

0|0
    0|0
  • Benim her halükarda sağ lob sanırım işim sanat zaten, ama mükemmeliyetçi oluşum biraz sol lobumun bastırmasından kaynaklanıyor galiba. Sağ lobumun istediklerini yaparken sol lobumun emrinde çalışıyorum. :D

0|0
    0|0
  • Eşit çalışıyormuş bende..

link

0|0
    0|0
  • savaş old. düşünmüyorum

kardeş kardeş çalışıyor benimkiler çok şükür:)

0|0
    0|0
  • her zman sağ galip geliyor bende.Ama ikiside birbirine aşık bence.Çünkü hem düşmanlar hemde birbirleri olmadan yapamıyorlar<3

0|0
    0|0
  • Ben çözemedim. :/ Benim beyin devreleri yakıyor.

0|0
    0|0
  • İkisini de kullanıyorum elbette sorun yok ama sağ lobum inanılmaz!

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Savaş yok, ikisi de gerekli olmasa loblara ayrılmazdı beyin zaten. Eşit kullanmak veya birini birine üstün hale getirmek de kişiye bağlı normal koşullarda.

0|0
    0|0
  • Sağ lobumu alıp sol lobuma ; ikisini bir arada tuttuğum sol lubumu da mideye attım. Uygun mudur müdür ?

0|0
    0|0
  • Yarasin lob lob et olsun diyorum.bro

1|0
    0|0
  • bol sarımsaklı bir beyin çorbası içesim geldi... nerde bulunur bu saatte ki?

0|0
    0|0
  • Savaşmasınlar sevişsinler diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Kararsız kalabilen insan her iki lobu da kullanıyormuş

0|0
    0|0
  • ben 7/24 lobya yiyom.

0|0
    0|0
Yükleniyor...