Okul hayatınızın boyunca hiç sınıfta kaldınız mı ?

yada hiç okulu uzattınızmı üniversite okuyanlar lsians ön lisans ?

• Kaldım
    19% (15)31% (11)23% (26)Oy Ver
  • Kalmadım
    81% (65)69% (24)77% (89)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
16|13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• yok. sadece üniversite 1de 2 dersten kalmıştım.

1|3
    0|0
  • 1.likle bitirdim liseyi ve ortaokulu <3

0|1
    0|0
  • kaldim... Türkiye de bilmiyorum ama almanyada 12.sinif oluyo.. kalmamin sebebi okula hic ugramadigim icin oldu :)

0|1
    0|0
  • Daha 1. sınıfım inşallah uzatma olmaz

0|1
    0|0
  • kaldım,sonra patlama oldu içimde,ders çalışmaktan zevk almaya başladım bi süre. üniversite sınavına kadar öyle devam ettim üniversiteye geçince normale döndüm.

0|1
    0|0
  • sınıfta kalmadım ama ünide bi dersten yaz okuluna kalmıştım sene kaybım olmadı ama yaz tatilim okulda geçti :)

0|1
    0|0
  • Hayır kalmadım.

0|1
    0|0
  • Ben fazla ders çalışmıyodum ama hiç kalmadım 22 yaşındayım ve üni. mezunuyum :)

0|1
    1|1
  • hiç kalmadım bin şşükür ,:)

0|1
    0|0
  • allah göstermesinnn

0|1
    0|0
  • 9 . sınıfta kaldım :)

0|1
    0|0
  • ayy yok düşündükçe bile tırsıyorum

0|1
    0|0
  • hayır fkt şok la geçmiştim :D kurulada kalmıştm :D

0|1
    0|0
    • kurula bende kaldım lisede hocalrla kanka olmustuk mılelt tatilde bız kurulda :)

• Kalmadım hiç

0|0
    0|0
  • kalmadım ama galiba bu sene kalcm büyk ihtimal ingilizceci bırakcam beni lise 1 konuları çok matemetikle ingilizcede zor derslerde zorr offf napıcm bn ya ingilizceci inş. bırakmaz ya eyvah birde dil ve anlatımı bir olursa benim iş ihtimale klmz kesinlikle kalırım :D

0|1
    0|0
    • ingilizceci bırakırsa haberim olsun kulaklarını bi çekim onun

• dinmi dinde ne var kızım :) mat ing neyse din 1 olurmu

• blmm dinlemedm dym oneden ddm

Erkekler Ne Diyor 13

• Ben iki sene kaldım önlisansta 4 yılda bitirdim :D 2 Dersi iki senede anca geçtim vize 90-100, final meçhul :/ dilekçeler şikayetler falan hocanın hakkında 73 tane dosya varmış adam hala tın ama en sonunda kendiliğinden insafa geldi :) Buradan en içten dileklerim kayıyorum kendisine :D

0|1
    0|0
    • bende 3 senede bitirdim hacı bi sene daha uzasa hocayı bu dünyadan emekli ettircektık arkadaslarla sen 1 sene daha arsınlasımıssın okulu :) neyse 4 senede olsa yine bitmıs

• Aynen zor oldu ama bitirdik velhasıl :D

• hic kalmadim ornek ogrenciydim takdir almazsam uyuyamazdim ama 23456789 tane disiplin cezasi almistim caliskan serseri

1|1
    0|1
  • Lise 1 de bir kere tekrar .üniversite de hazırlık da devamsızlaktan kalıp tekrar yapmıştım.Total =2 sene.

0|1
    0|0
  • Hayır hiç kalmadım ve üniversitedeyken dahi hiç ders bırakmadım. Tam zamanında bitti.

0|1
    0|0
  • İlkokul birinci ve ikinci sınıfları 2şer sene okumuşum. :-))) ( Ben hatırlamıyorum ) Elektirikler kesilince eski defterler açılır bizde. Annem babam anlatır. Hayal meyal ilkokul birinci sınıfta bir matematik sorusuna verilen cevabı hatırlıyorum ve birde öğretmenimim kim olduğunu isim ve soyismiyle hatırlıyorum. Ne sınıf arkadaşlarımı nede başka birşey hiç aklımda yok yada kalmadı. Zaman aşımına uğradı herhalde. :-(

0|0
    0|0

• hayır kalmadım

0|1
    0|0
  • Çok şükür öyle bir sıkıntım olmadı ama üniversitede oalbilir. Bu seneyi nasıl bitirdiğime bağlı

0|0
    0|0
  • hayır B: Kalmadım

0|0
    0|0
  • lise 1 var bildin mi :D

0|0
    0|0
  • Hep çift dikiş...sınıfın en arkasında otururduk tembellerle baraber

0|0
    0|0
  • Malesef okula alışamama sonucu devamsızlıktan lisede 1 sene kalmıştım

0|0
    0|0
  • Kalmayan ve kopya çekmeyen öğrenci, gerçek öğrenci olamıştır:)

0|0
    0|0
  • Lise 1'de kaldım. Çok kötü bir şey :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...