Kick boxa başlıycam bilgisi olanlar anlatabilir mi deneyimlerini?

karar verdim kick box a basliycam ama bugun bir arkadasim soyledi baslamadan once yemin ediyomussun sokakta denemiycem gibisinden diye oyle bisi var mi varsa deneyimlerinizi yazin

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlara karşı uygulamayacaksın öğrendiklerini.. Zevkin uğruna değil savunma ve spor yapmış olmak için kullanacaksın

0|0
    0|0
    • Ya zaten Ben diyorum ki yemin etmek durduk yere saldirmamak icib mi yoksa karsidan biri sana saldirsa ogrendiklerini yapmiycakmisin

• Durduk yere kimseye zarar vermemek için

Erkekler Ne Diyor 14

• Benim arkadaşım vardı türkiye genelinde kick box üçüncüsüydü. Sokakta pek uygulayamadı dayakta yedi yani:)

0|0
    0|0
  • Başarılar

0|0
    0|0
  • Kick box a başlamadan önce bir daha alternatifleri gözden geçir derim.

0|0
    0|0
  • Bir ayagini kaldirirsin yemin ederken :D onune gelene denemen tabikide dogru degil. Adi ustunde savunma sporu bunlar ;)

0|0
    0|0
    • Zaten savunmak için diyorum, biri sana saldırsa yemin ettim diyr öğrendiğimiz şeyi yapamıcaz mı yani

• Savunmak icin kullanilabilir yani?

• Kendini savunmak icin insan vurman bile suc degilken kick boks yapmakmi suc olacak

• İlk gün dudağım patladı #D

0|0
    0|0
  • Boş bir spor amacı eğlence olabilir ama savunma asla olmamalı... Savunmaya ihtiyacın varsa kesinlikle Wing Chun felan seç

0|0
    0|0
    • Allah aşkına sokakta uygulasalar ne olacak ya güldürmesinler beni :D :D

• @soğuknefes kendi bilir hocam :) Kickboks un bir boka yaramadığını görünce bize hak verir :D

• Sokağın ringe benzemediğini, kick boxun bayanlarda erkeklere karşı işe yaramadığını inşallah acı bir olayla tecrübe etmez :)

• sokakta denesen ne olacakki :D

0|0
    0|0
  • Kavga etmede herhangi bir dövüş sanatının önemi yok bir insana vurabilecek karakterde birisiysen ancak kickbox sayesinde sanatlı bir şekilde adamı döversin :D karaktersizlik meselesi yani yemişim yeminini :P

0|0
    0|0
  • Ben Kickboxcuyum İlk Başladığın Zaman Hocandan Dayak Yersin Sabrını Ve Dayanıklılığını Ölçer Sonrasında Seni Eğitime Alır Daha Sonrasında Dışarda Kavga Etmen Kesinlikle Yasak Çünkü Senin Silahin Oluyor Sanatın

0|0
    0|0
  • O dilini içeri sokacaklarsa destekliyıoruz :D

0|1
    0|0
  • Ben gittim zevkli ama Maçları zevkli yani maç yaparsan zevkli
    Antremanları çoooooooookk sıkıcı

0|0
    0|0
  • fitnısa gidip güç kazanmak daha mantıklı kız için :)

0|0
    0|0
  • saçmalık başka bişey değil sokakta deniyorum vallahi

0|0
    0|0
  • Yav kick box falan sokakta işe yaramıyor zaten sokakta levyeyi kafana indiriyorlar direk game over oluyorsun :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yemin etsem de denerdim ben :D

0|0
    0|0
  • Bende Eğitimini gördüm ve yemin etmedim yani birisi sana saldırırsa herhalde müdahale edeceksin fakat durup dururken neden sokakta birisini dövesin ki

0|0
    0|0
  • Biraz zor spor

0|0
    0|0
  • var tabii yemin

0|0
    0|0
    • Ee kendini savunmak için değilmi bu zaten

• herkes savunmak için kullanmıyor kimisi gaza gelip başladıktan sonra kavgalara giriyor

• Var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...