Beyler.. Kız arkadaşınızın başının açık mı yoksa tesettürlü mü olması tercihiniz?

Beyler.. Kız arkadasınızın basının acık mı yoksa tesetturlu mu olması tercihiniz? soru gayet acık.. Herkes ögrensn hangsini erkkler daha cok istiyor buyrunn..

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• beyni acik biri mumkunse

4|1
    1|0
  • sevgilim süper mini etekle geziniyor her gün frikik veriyo...

3|0
    3|0
  • kımıne o kadar güzel yakısıyoki bas örtu beyaz tenlılere ve yesıl gözlu olanlara...onemlı olan sacının acık yada kapalı olması degıl cok barız bı sekılde gözumemesı gereken yerlerını kapatsın yada dıkkat etsın yeter.. bı cok kız var güzel sade bır gıyım makyaj yok bakımlı düz uzun saclı :D yanı bılmem anlatabıldımmı :D

0|0
    0|0
  • Çarşaflı olmayan hatunla işim olmaz <8

1|0
    3|2
  • Farketmez kendine yakışanı yapsın.

0|0
    0|0
  • Kendi inancı açıksa ben birkez kapanmalısın günah der görevimi yaparım :) Gerisi ona kalmış saçı açık yada kapalı ona karışamam. İki haliylede güzeldir:)

2|0
    1|0
  • acık diyince siz dekolte filan anlıyorsunuz kapalı giyinsin ama saçı kesinlikle ama kesinlikle acık olmalı kapalılara ısınamıyorum bir türlü siyasi fikir aramayın benim annemde kapalı ama nedense olmuyor acık olmalı bası

1|0
    3|0
  • öncelikle ahlaklı edepli olsun ama tabi kapalı tesettürlü olmasını da isterim

2|0
    2|0
  • kız arkadaşıma yakışmıyor fakat tesettürün yakıştığı bir kız arkadaşımın olmasını tercih ederim.

0|0
    2|1
  • fark etmiyor aslinda

0|0
    1|1
  • Açık.

Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

1|0
    3|0
  • forever kapalı !

0|0
    1|1
  • farketmez ki bu onun kendi isteği

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ahlaklı olmak önemlidir bence herkes için ilk sırada kapalı olmuş olmamış ne önemi var

1|0
    0|0
Yükleniyor...