Yüzüne güldüğün kişiyle içten savaştın mı?

yüzüne güldüğün kaç kişiyle içten savaştın?...bu ne kadar normal sizcee

0|0
15|5

En İyi Kız Görüşü

• Ah yine insanları kırmamak incitmemek sevdiklerin için tahammül etmek ki ben hoşlanmadığımı hemen belli ederim.. Fakat nezaketen tahammül.. İçimdekilerini Allah bilir..

Hoş bir durum deyil tabi..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• evet çok safım ve artık bazen yüzüne gülüp acaba aklında kötü bişey var mı diye geçiriyorum savaşmak değil de daha düşünerek adım atıyorum

0|1
    0|0
  • Bazen mecburen yapıyorsun onu. Aynı ortamda uzun süre çatışamadığın için yüzüne gülmek zorunda kalıyorsun çünkü o da sana aynı şeyi yapıyor. Sonra daha da kinleniyorsun ona karşı :)

0|1
    0|0
  • Iki uc kisiyle peki bu normal mi ? Hayir

0|1
    0|0
  • Patronumla savaş içindeyim. İş icabı yüzüne gülmek zorunda kalıyorum ancak o da biliyor ki onu sevmiyorum.

0|1
    0|0
  • Sevmediğim kimse yanımda barınamaz..

0|1
    0|0
  • Boyle 2-3 kisi var hayatimda.

Normal degil ama oluyor malesef

0|1
    0|0
  • yer yer olmuyor değil...

0|0
    0|0
  • Yüzüne gülmek zorunda kaldığım oldu ancak o da biliyordu onu içten içe sevmediğimi ve ona karşı büyük bir şavaş içinde olduğumu.

1|0
    0|0
    • Çocukluğuna inelim diyorsun :)

• bilem şimdi burdan pek yardımcı olamam sana:))

• sevmiyorsam bunun ciddi bir sebebi vardır... sevdiğim kişiyi kırmadan etrafımdan uzaklaştırırım .

0|0
    0|0
    • bazen en yakınımızdakilerle bile fikir ayrılığına düşeriz...uzaklaştırmak doğru olmaz...

• Aslında asla yapmamam gerekir ama maalesef katlanıyorum böyle bir kişi var nefret ettiğim ama yüzüne gülmek zorunda olduğum

0|0
    0|0
  • Ben sevmediğim insanlara tavrımı koyarım. Sinir sinir hareketler yaparım. Sevmediğim bir insan için kendimi kasmam.

0|0
    0|0
  • icimden sevmedigimi disimdan da sevmem. es/dost/akraba vs hic farketmez arasira ayni ortamda bulunmak zorunda kaldigim kisilere daha bunu belli etmisimdir, sevilmediklerini bilirler (:

neden seviyormus gibi davranmam gereksin?

0|0
    0|0
  • çok seyden nefret ettim güldüm yüzlerine çünkü mutsuz güçsüz bilmesinler beni diye..

0|0
    0|0
  • öyle birşeye karar versem de hiç sürdüremedim. içim dışım birdir. bir kere gıcık kaptıysam birine, soğurum ve istesem de yüzüne gülemem, yani anlaşılır yapmacık olduğu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İçim dışım birdir. Sevmediklerim kendisini bilir ve gülmem yüzüne.

0|0
    0|0
  • çok normal, çünkü hayat böyle. Sürekli politik manevralar yapıyorsun, onlar da sana yapıyorlar. Gerçekten arkadaş saydığım 3-4 kişi var hayatımda.

0|0
    0|0
  • iş hayatında gayet normal. başarının sırrı olarak bile nitelendirebilirim.

0|1
    0|0
  • İkiyüzlülük bu.Hiç sevmem bu tipleri çok kalleşçe sırıtırlar zaten.Gülünce karşımdaki aklıma hiç iyi şeyler yapmak gelmio nedense

0|0
    0|0
  • bi kişiye savaştım zaten o da farkına vardı ve ufak bi kıyamet koptu ama süper oldu :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...