Sorum erkeklere lütfen bir bakar mısınız?

tanımadığınız hoşlandığınız kıza açılamadınız.mesaj attınız ama farklı bir isimle mesaj attınız.kız kabul etmedi.sonrada başkasıyla çıktınız..(daha sonra ayrılmış olabilirsiniz).ama artık o kıza hiç bakmıyorsunuz.karşıdan gelen sıradan bir insana öylesine olsa bile bir bakış atarsınız ama o kızın olduğu bölgeye bakmıyorsunuz kesinlikle.bakmamanızın sebebi kıza karşı içinizde hala birşey olmasımıdır yoksa bitirmiş olmanızmıdır? yorumlarınızı söyleyebilirmisiniz siz olsanız neden böyle yapardınız?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçekten hoşlandıysam bitirmek zor benim için tavır yaptığım için bilerek bakmıyor olurdum ben sanırım.

0|0
    0|0
    • ben ona bir iki kez baktım.hala sevdiğimi anlasın diye ama o hala bana bakmıyor.acaba gerçekten bitirdimi kesinlikle bakmıyor bana.sanki o kadar bakışan biz değiliz

Erkekler Ne Diyor 5

• ya cok farklı bişide ya ona hislerim degişmiştir yada rahatsız etmemek icindir ama gercekten kesn bişi denemez ki.

0|0
    0|0
  • bu söylediklerini bende sık yasıyorum ama neden bende çözemedim

0|0
    0|0
  • hiç bişey olmamış gibi davranmak kolaydır ve erkekler kolayı sever yani bi insan ölüme terketse dönüp bakar

0|0
    0|0
    • ona birkaç kere baktım.ama o bana bakmıyor bende bıraktım artık bakmayı.aynen bende o yokmuş gibi davranıyorum.sizce beni gerçekten bitirdiği içinmi böyle yapıyor.yoksa bakmaması hala bir duygu belirtisimi

• arz-ı ihsan ettiğim gibi kolay olanı bu bakmıyo çünkü baksa kafası karışcak maceraya gerek yok o defter kapandı hesabı

• Git sor, hem cevabını alırsın hem çok etkili olur. Kapak olur. :D Ama öyle mıy mıy sorma, sanki herşeyin farkındaymış gibi. ;)

0|0
    0|0
    • bana mı kapak olur:)

• Yok yahu adama. :) O aklı sıra çizdiği karizmatik görüntüsü ezilir. :)

• hıc basıma gelmedı hemen sevgılımden ayrılıp denıcem sımdı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...