Hadi itiraf edin! içinizde kalacagına dışınızda kalsın :)

Evet itiraf edin! rahatlayın içinizde kalmasın, belki bu itiraflar sizi rahatlatacaktır,Yaşantınızda size ders olan olaylar, karşılaştıgınız ve hayat bakış açınızı degiştiren yalanlar,entrikalar,pişmanlıklar keşkeler,unutamadıgınız ve hayatınız boyunca deneyim ve ders diye aklınızın bi köşesinde sakladıgınız notlar, herkezin bir keşkesi, bi bidaha aslası ve buda bana ders olsun dedigi bi anısı vardır, Seninki hangisi?

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• itiraf ediyorum profsyonel yalan sölerim cok iyi saf numarası yaparım cok güzel aglarım 3 bin türlü entrikanın içinden çıkarım ve kendi hayatımda entrikalarla dolu bana aşık olan erkeklere ben üzülüyorum artık cok arkadan iş cevirdim cok yalan söledim .. cok üzdüm cok üzüldüm tam herseyi bıraktıım harika bi birliktellik kurdum hersey yolunda ona bakılırsa .. şimdi yine kaşınıp kendi işimi kafamı kendim karıştırıcam.. başka biriyle daha konusmaya başladım... herkezi cıkarıp etrafımdan bi dag evine yerleşmek istiyorum tek başıma ..

0|1
    0|0
    • Saglam bi ruh halin ve kişiligin var, taş olsa çatlardı be :)

• belli olmaz sagım solum tehlikeli ve vazgecilmez bi kadınım :)

• bigün aklına gelirde vaz geçilmez oldunu anlarsan buraya yaz olurmu , itiraf et yani :))

Kızlar Ne Diyor 9

• Itiraf ediyorum:Arkadasimin sac renginin kizil mi kirmizi mi oldugunu ayirt edemedim.Uzulmesin diye kizil dedim.Sanirim kirmiziydi

0|1
    0|0
  • onu çok özledim be. o benim en yakın arkadaşımdı. bana ne kadar kazık atsa da onun yeri başkaydı bende.. ve şu an burada olsa hiç bişe sormam söylemem sadece sarılırdım ona. ( hadi yine iyisi bunu kimseye sölemedim bak ilk sana :P )

0|1
    0|0
  • itiraf ediyorum profil resmini görünce tırstım

1|1
    0|0
  • itiraf ediyorum itiraf etmekten hep korkarım oh be itiraf ettim nihayet saol gardaş sayende yendim bu fobimi

0|1
    0|0
  • itiraf ediyorum ben aslında yohum

0|2
    1|1
  • itiraf ediyorum hangisini itiraf etsem bilemedim.

0|1
    0|0
  • İtiraf ediyorum, bir durak sonra ordayım dediğim anda daha yola çıkmamıştım bile.

0|1
    1|0
  • itiraf ediyorum babaaa arabanın arkasındaki o küçük çiziği ben yaptım.mahalledeki bisikletli çocukarın bi suçu yok:(benzin alırken koymuşlar bi tane saksıyı oraya aynadan da görünmüyo du meret.affet

0|1
    0|0
  • itirf ediyorum ki nee yazıkkii eski sevglime hala aşığımm

0|1
    0|0
    • kaybettikten sonra bazı şeyleri anlıyoruz degilmi, neden böyle olur, sonrasında çok keşke deriz, ama ilerleyen zamanlarda yine aynısını yaparız, ,nsanoglu işte neyin degerini bildikki, anlık yaşamaya alışmışız belkide :)

• o senn için çnk ü :D

• tamam tamam :)

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...