Yalnızken farklı toplum içinde farklı mısınız?

yalnızken farklı olarak neler yaparsınız ya da neler düşünürsünüz..sizi tanıyanlar yalnızken yaptıklarınızı bilse neler değişir..

0|0
14|19

En İyi Kız Görüşü

• sınıftaki arkadaş ortamımda çok konuşan hiç kmseyi takmayan deli dolu manyak biri olarak biliirm. dışardan bakanlarda çok sessiz sakin akıllı durdugumu syluo. ama yalnzken hcbiri. üzgün mutsz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• yalnızken sessiz düşünceli bazen karamsarımdır dışardada mutlu güler yüzlü konuşkan ama hani gerçekten mutlumuyum bilmiyorum ama bu halimi gösteripte gerçekten neşeli insanları hayattan soğutmaya gerek yok bence hem zaten en yakınlarım benim her halimi bilirler beni tanımayan birinide dışardan mutsuz görünüp onu mutlu etmeye gerek yok ne değişir çoğu insan tanıyorumki mutsuzluğumdan zevk alabilirler onlara bu zevki tattırmış olurdum birtek bu değişir

0|0
    0|0
  • Hiç birşey değişmez neysem oyum. Rengim bellidir.

0|0
    0|0
  • Toplum içinde kibar olmaya özen gösteriyorum evde biraz daha rahatım klasik birşey aslında uzun süre düşündüm sanırım yalnızken hızlı ve cok yemek yiyorum..

0|0
    0|0
  • Sessiz görünüyorum ama hiç de öyle değilim,sadece üstünde konuşma ihtiyacı duyduğum konulara pek rastlamıyorum

0|1
    0|0
  • Yok yeaa burda nasılsam dışarda nasılsam evde de öyleyim işte.Kafa aynı olduktan sonra iç dış ön arka cam duvar ne farkeder ki :))

0|0
    0|0
  • Samimi olduğum kişilerleyken hiçbir şey değişmez ama beni yeni tanıyanların yanında çok daha farklıyım tabi

0|0
    0|0
  • çok fark var .) yalnızken hep düşünürüm hani bi konu hakkında içimden yorum yaparım ama toplumdada öyle ama sadece içimden yorumumu söylemem ve dışardan daha sessiz görünüyorum :)

0|0
    0|0
  • Ben burcumdan dolayı (İkizler) her yerde, durumda her koşulda farklıyım :D

0|0
    0|0
  • Bence herkes yanlızken toplumda olduğundan çok farklıdır. Ama bizi biz yapan toplumdur

0|0
    0|0
  • çok sessiz sakin uyumlu ılımlı görünürüm aksini söyleyen bir kişi bulmak zor :) çok yakın arkadaşlarım dışında

0|0
    0|0
  • genelde yalnızken düşünür ve mutsuz olurum...

0|0
    0|0
  • evet farklıyım ve bilseler hiçbir şey demezler.zaman zaman onlar bana anlatır ben onlara ve güleriz.

0|0
    0|0
  • aynıyım... kalabalığı sevmiyorum kalabalık içinde de ben kendimle takılıyorum zaten öyle bi köşede..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• yalnızken genelde sessiz olur insan kimse yokki yanında ne yapabilirsin

anca düşünürsün benim gibi istediklerimi nasıl elde edicem bunlar için uğraşmama rağmen neden olmuyo oluşmuyo diyee acaba nerde hata yapıyorum diye

toplum içinde de bunlardan bahsedilmez tabii... topluma uymaya çalışırsın bazı zamanlarda harbiden mutsuzsundur bunu saklayamazsın

0|0
    0|0
  • göründüğüm gibiyim

0|0
    0|0
  • Yalnızken eğlenceye düşkün takılıyorum toplum içerisinde çok çalışkan birisi gibi göründüğüme eminim.

0|0
    0|0
  • insanlar ortamına göre çok değişir. kimi ortamda kurt olanlar kimi ortamda kuzu olabilir. aynı şekilde çok terbiyeli eli yüzü düzgün iyi bir aile çocuğu gibi görünürsün akrabalarının yanında ama bir sınıf ortamına arkadaşlarının ortamına gir ağzından küfür eksik olmaz. kimseyi tanımadığın bir yere gidersin oturur somurtursun veya biraz tanıştın onlara karşı tepki vermedin çaban olmadı seni böyle tanırlar sessiz sakin halbuki samimi arkadaşlarının yanında deli dolu olan birisin.

0|0
    0|0
  • yalnızken düşünür ve genelde mutsuz olurum ama ortamda sanki yüzümde vandetta maskesi varmış gibi zorunlu gülümsüyorum

0|0
    0|0
  • HEralde yani :S

o nedemek insan içinde özünde farklıdır anlatamadıgın yasayıpta paylasamadıgın seyler senle kalır!

0|0
    0|0

• Mahalle ortamındaki beni tanıyanalr sınıf ortamındaki beni görseler senin içine ne girdi derler çok fark var :)

0|0
    0|0
  • kalabalıklar arasında bile yanlızım ..

1|0
    0|0
  • agrasifleşirim biraz,anneme dökerim bazen içimi ne bliym bu sıralar farklı şeyler oluyor bn bıle kendımı anlamıyorum..

0|0
    0|0
  • Evet itiraf ediyoruz.cift karaktetliyiz mi diyelimm? :)

0|0
    0|0
  • evet elbetteki farklıyız.çok da birşey değişmez onlar da yalnızken benzer şekillerde farklılardır çünkü

0|0
    0|0
  • içim dışım bir benim

0|0
    0|0
  • Ben hep aynıyım içim dışım bir diyenleri hiç samimi bulmuyorum.

0|0
    0|0
  • Hep varoşum, hep varoşum.

0|0
    0|0
  • Mecbur bnce her yerde aynı hükmünü koruyamassin

0|0
    0|0
  • Hayır, her yerde aynıyım; her zaman First Lieutenant'ım. Değişmez..

0|0
    0|0
  • olması gereken yerde olması gibi olmaya calışıyorum.

0|0
    0|0
  • Toplumdada aynıyım kendi başımada öyle.

0|0
    0|0
  • değişkenlik gösterir ama genelde 1. adam olmaya bkarım ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...