Hayatınızdan hangi günü silmek istersiniz, neden?

Hayatınızda hiç yaşamamış olmayı isteyeceğiniz, tamamen silip atmak istediğiniz gün, hangi gündür ve neden ?

Güncellemeler:
Belki bizleri biraz geçmişe götürecek, zihnimizi zorlayacak bir soru olabilir ama aklıma geldi sormak istedim :)

0|0
15|1

En İyi Kız Görüşü

• Hakikaten zihnimi zorluyorum, ama öyle komple çöpe atmak isteyeceğim bir günüm yok, bulamıyorum. Ben de elbette bugüne kadar sayısız yanlışlar yapmışımdır, ama onlarla barışığım sanırım.

Arkadaşlarımla aynı eve çıktığım güne, sonraki aylarda çok lanet etmiştim, ama şimdi düşününce iyi ki öyle bir dönem yaşamışım diyorum, çünkü tamamen senin borunun öttüğü bir evde yaşamak çok farklı, her kafadan başka bir sesin çıktığı bir evde yaşamak, birbirini idare etmek, gerektiği yerde taviz verebilmek ama hakkının gasp edilmesine müsade etmemek, birileriyle hayatı, aynı mutfağı, banyoyu paylaşmak çok farklıymış. Bana çok şey kattı kesinlikle.

Valla hiçbir şeyi silip atamam, hepsini ben yaşadım, yeri geldi bedelini ödedim ama hepsinin de arkasındayım.

0|0
    0|0
    • Şanslı azınlıktansın kesinlikle :)

• Ben de diyorum ki, ben şanslı olduğum için öyle düşünüyor değilim. Öyle düşünüyorum, çünkü ben "ben"im, yaşadığım bütün o boktan şeyler beni "ben" yaptı. Zaten şansa inanmayan bir insanım.

• no comment :)

Kızlar Ne Diyor 14

• böyle birşey istediğimde zaten farkında olmadan zamanla siliyorum :( sonra günlüklerden okuyunca hatırlayabiliyorum ancak

0|0
    0|0
  • Geçen sene o üniversiteye gitmemeye karar verdiğim günü silmek isterdim sonra o üniye giderdim.

başka aklıma gelmiyor..

0|0
    0|0
  • ilk aşkımla yaşadığım herşeyi silmek isterdim çok zamn kaybetmişim onun yüzünden..

0|0
    0|0
  • eski eşimle tanıştığım günü. o günü hiç yaşamamış olmak isterdim çünkü onunla evlenmezdim...

0|0
    0|0
  • Dedemin öldüğü günü silmek isterdim.Keşke ölümsüzlük iksiri içip ben ölene dek yanı başımda olsaydı.Eminim adam gibi bi sevgiyle büyütürdü beni...

0|0
    0|0
  • kendim için bir şey istemiyorum sevdiklerimin üzüldükleri günleri silmek isterdim ama

0|0
    0|0
  • sildim zaten.ımmm neydi hatırlayamıyorum ama sanırım eskiden sevdiğim çocukla ilgiliydi.

0|0
    0|0
  • sevdiklerimin hayata veda günlerini..:((

0|0
    0|0
  • Babamin dizimin dibinde aci ceke ceke kivranarak oldugu gunu silmek isterdim.

0|0
    0|0
  • Lisede fen bilimleri bölümünü seçmeyi reddettiğim günü silmek isterdim.

0|0
    0|0
  • 29 eylül 83 :)

0|0
    0|0
  • Hayatımın aşkını kaybettiğim günü silerdim.

0|0
    0|0
  • son 2 senemin her gününü komple silmek istiyorum

0|0
    0|0
  • 2000 yılına geri dönüp gitmek istemediğim halde sırf ailemi kırmamak adına onlara eşlik ettiğim günü silerdim. böylelikle de felaket bir kaza yaşayıp, annemi kaybetmez ve hayatımın geri kalanında hem bedensel hem ruhsal olarak kazanın izlerini taşımak zorunda kalmazdım. hala aktif spor hayatım devam ederdi.

0|0
    0|0
    • Senin için çok üzüldüm:(...başın sağolsun,sizlere de geçmiş olsun...

• teşekkürler. sağol.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...