Fitmess salonuna baslarken nelere dikkat etmeliyim?

Oksijen orani vb neye dikkat edeyim?

Güncellemeler:
Ben birazdan fitness'a gidecegim daha dogrusu 1 saat oncrsinden gidecektim daha yeni baslayacagim parami felan kendim biriktirdim ama babam biraz razi degil babama baba ben gidiyorum dedigimde yuzunu asiyor benimde bütün iştahim kaçiyor. ne yapayim.

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• mutlaka beslenme programını ona gore ayarla

0|0
    0|0
    • Bir sorum olacakti ;Ben birazdan fitness'a gidecegim daha dogrusu 1 saat oncrsinden gidecektim daha yeni baslayacagim parami felan kendim biriktirdim ama babam biraz razi degil babama baba ben gidiyorum dedigimde yuzunu asiyor benimde bütün iştahim kaçiyor. ne yapayim.

• Öncelikle seni tebrik ediyorum. Neden mi? Sen babanı ikna et sonuçta kumara alkole yatırmıyorsun, babanın seni takdir etmesi gerekir, Türk kültüründe spor anlayışı pek yok. halbuki spor hem sağlıklı hem genç kalmamızı sağlar hem hastalıklardan korur hem vücudun bagısıklık sistemini güçlendirir. aslında babanın senin gibi genç ve sporu seven bir oğlu olduğu için gurur duyması gerekiyor, başka evlatlar bu yaşta allah korusun uyuşturucu sigara alkol kumar gibi kötü alışkanlıklara heves ediyorlar. sen ise en güzel şeylerden biri olan spora yönelmişsin. bahsettiğim açıdan açıklarsan babana eminim ki anlayacaktır seni. Eig için teşekkürler ayrıca :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• temız havlu temız spor ayakkabı al yanına gıt ve son derece konsantre bı sekılde sporunu yap kanks

0|1
    0|0
    • Kanki bir sorum olcakti:Ben birazdan fitness'a gidecegim daha dogrusu 1 saat oncrsinden gidecektim daha yeni baslayacagim parami felan kendim biriktirdim ama babam biraz razi degil babama baba ben gidiyorum dedigimde yuzunu asiyor benimde bütün iştahim kaçiyor. ne yapayim.

• babana sporun kotu bısı olmadıgını aksıne ınsan vucudu ıcın cok faydalı bısı oldugunu anlatmaya calıs hatta ben kas yapmak ıcın deıl daha saglıklı olmak ıcın gıdıyorum dıye ıcını rahatlat kanks mesela 50 yasına geldıgımde senın gıbı merdıvenlerını tık nefes kalarak cıkmak ıstemıyorum falan de kanks ^^

• Suanda uyuyor benimde hiç gidesim gelmiyor askaksks

• Antreman yapmak yerine karıya kıza gözün kaymamasına dikkat etmelisn ben gögüs antremanının ortasında gidip hatunlarla sohbet etmeye giden adamlar biliyorm yapma sen bunu spor için gidiyoz oraya sonuçta.

0|0
    0|0
    • Kanki bir sorum olacak ;Ben birazdan fitness'a gidecegim daha dogrusu 1 saat oncrsinden gidecektim daha yeni baslayacagim parami felan kendim biriktirdim ama babam biraz razi degil babama baba ben gidiyorum dedigimde yuzunu asiyor benimde bütün iştahim kaçiyor. ne yapayim.

• Walla baba için yapabileceğimz bişi yok o herkesin soruun :D

• Erkeklik yapmamaya dikkat etmelisin özellikle. :)
    Başkalarının senin giremeyeceğin ağırlıklara girmesi seni gaza getirmesin :)

0|0
    0|0
  • Fitnisss neydiii fitniss oksijendi
    fitnisss neydi fitnisss cok çalışmati

Oaralarda ayten adli arkadaşımız künefeyi göturuyor. Fitniss düşmanı karii

0|0
    0|0
  • bir kere oraya gidiş amacını belirle
    sonra kendini ver

0|0
    0|0
Yükleniyor...