Lütfen biri yardım etsin?

kavga edemiyorum güçlüyüm kendimden güçsüz birine karşı bile içim titriyor bu korkuyu nasıl yenebilirim?

0|0
6

En İyi Erkek Görüşü

• Kavganin aslinda cok guclede alakasi yok serilik gozu karalikla alakasi var birde tecrube olayi guc tabiki onmli ama senden gucsuz biri daha seri ve daha tecrublyse seni dovebilir esas konu yureginde eksik bunu ancak sebebi kavgaya gercekten degecek bir sebepte yenersin bu arada kavga etme hic iyi sonuclar dogurmuyo.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Gerçekten kavga etmen gereken yerde etmelisin. Sudan sebeplerle kavga edilmez. İçindeki titremeye gelirsek kavga etmediğin için çok heyecanlanıyorsun. Ama canın yandığı zaman öyle bir kavga edersin ki seni ayıramazlar. İşte o zaman o içindeki titreme gider, deneyim kazanırsın. İilk vuran sen olma yeter. Çünkü hukuki boyuta girerse sen suçlu olursun.

0|0
    0|0
    • Sana bir tavsiye : Muay thai yazıl, dövüşmesini öğren. Orda maç yapa yapa, dayak yiye yiye o içindeki titreme kaybolacak. çok ciddi diyorum dediğim spora yazıl. Küçükken eve her zaman gözüm mor gelirdim, paramı alırlardı, döverlerdi. Ailem dayanamadı dövüşe yazdırdılar. Ondan sonra kendime geldim :D

• :D :D :D fitnes yapıyorum

• Fitness senin korkularını yenmez.

• bende kendimden büyük ve iri birileriyle denediğimde çok dayak yedim yalan yok :D ama şimdi adamı ezerim 5 dakkamı almaz sende korkma kardeşim önce korkmamayı öğrenceksin buda birkaç kere dayak yemenden geçer nolursa olsun dal geç birkaç defa dayak yersin kötüde olmaz sinirlerin yumuşar :D sonra sende dövüşebilmeyi öğrenirsin cesaretin gelir emin ol.

0|0
    0|0
  • korkmak ayıp degil yigitlik odur ki korkunun gözlerinin içine bakıp üzerine yürümektir.

0|0
    0|0
  • Kardeşim git boks yap bir şey yap karete ye git kendine güvenin gelsin az

0|0
    0|0
  • ben kavga sırasında aklıma yavuz sultan selim'i getiriyorum. Birden atılıyorum kavgaya. Böyle güçlü insanları getirsen sonucun zaferle sonuçlanması %80 dir. Zaten ilk yumruğu isabet ettirirsen gerisi çorabın söküğü gibi gelir.

0|0
    0|0
    • senin de için falan titriomu kavga esnasında

• Rıca ederım kardeşim

• Eyv KARDEŞ :) şarkı içinde sağol

Yükleniyor...