Arkadaşlarımla kickbox a başlamayı düşünüyoruz vücut şekillendirip kilo verdiriyormuş daha önce yapan bilen var mı?

ne kadar süre de istenilen sonuçlara ulaştınız bilgisi olan varsa yönlendirebilirmi?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Kız kardeşim yapıyordu.2 ayda 58 kg dan 48 kg a düşmüştü. Ayrıca fit bir vücuda sahip olmuştu ve dövüşmesini öğrenmişti. Kızlara her yönden faydalı bir spor.

1|0
    0|0
  • Kilo verdirmesinin sebebi kondisyona dayali bir spor oldugu icin kalori harcatir ama yedigine dikkat etmezssen hic bir faydasini goremezssin diyetini dogru yap seker beyaz ekmek tuzdan uzak dur protein bazlı gidalar tüket faydasini gorursun o zmn sporun. Ve vucut sekillenmene fitnnessta cok yardimci olur hfta iki gun fitnness iki gun ki kick boks yapabilirsin

0|0
    0|0
  • Kilodan ziyade yağ kaybedip güc ve kondisyon kazanıyorsun 5 yıldır yapıyorum baya faydası oldu. Başlamanı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • sonra her erkeği dövebileceğini sanan kız modelleri çıkıyor ortaya fitnessa git
    (ulan kick boxcu kız bulsam niye döveyim niye dövdüreyim, kendilerine çok güveniyorlar ben derim ki bob marley savaşma seviş :D )

0|0
    0|0
    • hahahah şiddetin her türlüsüne karşıyım

• erkekler fitness ta daha etkili sonuçlar alıyolar bence

• kızlar kendi canına kıyamıyor biraz canınız acısın ;) sizde de gelişme olur

• 6 sene yaptın 1 senede birşeyler gözle görülür olur artık. Nerde oturuyosun İstanbul mu?

0|0
    0|0
  • Ben 13 senedir yapıyorum 1 senede farkını görürsün ama duzenli ve sürekli yapman gerekiyor...

0|0
    0|0
  • Kadinlar için ideal olan Uzakdoğu sporlar kickbox vucut sekillendirmez senin nasıl kondisyon calistigina bağlı şekilli bir vücut istiyorsan tavsiyem Fitness.

0|0
    0|0
    • fitness ı daha önce yaptım zaten sporcuydum ben 5 sene profesyonel basket sonra 2 sene voleybol 2 sene fitness aerobik ve plates yaptım sadece vücudun her yerini çalıstırdığı ve eğlenceli oldugunu düşündüğüm için kickbox yapmak istiyorum

• 8 yillik professional Boks yapıyorum lisansimda var. Antremanlarda birbirine girismeler baslangictan itibaren her zaman vardir. Musabaka sonraki is. Antremanlarda bile burnum kirilmistir. Bunu anlatmaya çalışıyorum ama kizlars ne haddede serbetlik verirler bilemem...

• bence bir erkek kadar olmaz

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...