Galatasaray taraftarinın durumu?

4-0 yenilen takımına sırtını dönen gs taraftarı şampiyon olunca fanatik kesilmesine ne diyorsunuz

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• beşiktas gbı taraftr yok

1|0
    1|4
    • Iyi günde Kötü Günde

• Ben eksilemedim artiladim hatta :D

• kım verdyse ona dedım zaten

Erkekler Ne Diyor 17

• Biz 4 yerkende burdaydik cevaplardan sorulardan bakabilirsin prrndelliye tepki tabiki verilicek. Bjk fb iyiyken burada sampiyon olucaz bu takim herseye layik vs diyen niceleri teker teker kayboldu olanlarda gizliler ztn buna ne diyosun? He birde kendi futbolcusuna saldiran takim otobusunu yakmaya calisan bir taraftar ya lar var bunlari napcaz?

2|0
    0|0
  • m.haberturk.com/.../1082923-fenerbahce-otobusune-saldiri

Buda Galatasaray şampiyon olduktan sonra Fenerbahçe... 😂😂 Diyenlere bakın hele 😂😂😂

1|1
    0|0
  • Kuyruk acınız hala geçmedi mi

1|1
    0|0
    • Hahahaha bir git işine sokakta sorsak iyi günde Kötü Günde dersiniz tribünde sırtınizi donersiniz

• Bu g6l6t6s6r6y'lıların çoğu harbi oluspu cucuğu
    Real Madrid 6 kere sokunca taraftardan eser kalmamıştı.
    Geçen bjk ile maç yaptıklarında her seferinde olduğu gibi metroda içki içiyorlar, küfür ediyorlardı. Metroda çocuğu ve eşiyle beraber olan bir adam bunlara niye küfür ediyorsunuz falan dedi aile'ler var burada dedi baktım selefsizler hepsi birden adamı dövdüler. Çocuğu ile eşine üzüldüm. O an dedim ki keşke üstün bir gücüm olsa o adama kalkan ellerini kırar gütlerine sokardım. Şikeci Gavatasaray, 6saray, 4saray

0|1
    2|1
  • takıma sırtını dönmedier oyunculara sırtlarını döndüler. Ses kes

1|2
    0|0
    • Takımı oluşturan oyunculardir seni zeki sey:)

• şu an galatasaray onlar başka oyuncular geldiğinde onlar galatasaray olur

• buda senin ne kadar taraftar oldgunu gösteriyo. bizim için önemli olan sadece arma... armaya küfür asla edilmez ama futbolcular bir birey. umurumda değiller. paralarını haketmiyolarsa kfür edilir sırt dönülür. ama armaya asla arkamızı dönmeyiz aslan

• Haklısın

0|0
    1|0
  • Galatasaray 04 g4L4T4S4R4Y Diye dalga geçen arkadaşlar
    4. yıldıza nedıyor?

1|1
    0|0
  • O verilmis bir tepkidir bazen tepkide verir bazen sevinirse ama. hic birzaman yalnz brakmaz tkimini bugun fenerbahce taraftri. nasl samndryi basip tas sopa ve yanici maddeler kullanp yarni ben gene fenerliym. diosa buda oyle ;)

0|0
    0|0
    • Fenerli yenilince formasını çıkarmaz ama gs sadece kazaninca giyiyor. .:))
      tabi herkes aynı degil gorduklerimi diyorum ben; )

• Fenerbahcemi forma ckarmio guldurme beni ya :)

• galatasarayliyim ama pek fanatik degilim diyordu dukkan komsum. Dun bayrak asmis :))

0|0
    1|0
  • Adamsınnnn

0|1
    1|0
  • o 4-0 ları totem olark yiyolarmış ya çözdük biz :D

0|0
    1|1
  • Adamsın 😃😃

0|0
    1|0
  • boş konusuyon derım

0|0
    0|0
  • Döneğizdir her daim :D

0|0
    0|0
  • bu iş böyledir kim şampiyon olursa geçmiş unutulur her takım için böyle :)

0|0
    0|0
  • Türk takımlarının taraftarlarının alayı böyle. Takımları şampiyon olunca fanatik kesilirler. Başarısız olunca yerden yere vururlar. Türkiye'deki futbol anlayışı bu.

0|0
    0|0
  • ben sırtımı dönmedim o günlerdede şimdide :) bu şampiyonluğu kutlamak hakkım o zamanlar benle dalga geçerken millet düştüysek kalkmasını da biliriz sezon sonu 4. yıldız aramya gelince ağlamayın demiştim haklıda çıktım. ama bu soruyu yanlış sormuşsun sen. 1 sezon boyunca hiçbir paylaşım ypamayan fener taraftarı gs yi saraçoğlund ayenince günlerce paylaşım yapıp duruyo asıl bunu sorman lazımdı saraçoğlunda maç olduğunda :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• O zaman da yanındaydık

1|2
    0|1
  • Tum sezon boyu cl stsl ztk maclari oncesi sonrasi burdaydik biz :))

0|0
    0|0
  • Genelleme yapma.

0|0
    0|0
  • iyi gün dostları.

0|0
    0|0
Yükleniyor...