Kapat

Neden bu kadar zalim bu dünya ?

Baba asgari ücretle çalışıyor 5 çocuk var.Önceki çalıştığı beton şirketi 2 ay maaş vermeden çalıştırmıştı ve babada oradan ayrılmıştı.Mahkemeye verdiler ama o maaşları alamadık alamadığımızı geçtim şimdide trafik cezası gelmiş şirket battığından babamın kullandığı aracın cezası bizim üzerimize kaldı 600 lira 15 gün içinde ödenecek.Araç ruhsatsizmiş.Hem maaşı ödeme hem kendi cezaları bizim üzerimize kalsın ayın sonu nasıl gelecek derken bide bu çıktı başımıza bizim rızkımızı çalan bu insanlar rahatına bakarken 5 çocuğun rızkını yiyorlar.Ben böyle adaletin...

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşlarınız müsaitse öyle-böyle ne olursa belli bir süre çalışmalısınız. Gurur yapmayın çünkü durumunuz zor. Biliyorum demesi kolay gibi ancak sabretmekten ve mücadele etmekten başka bir çözüm yok ki. Buna da tevekkül diyoruz. Hep şuna inanırım ki : Her zaman bir yol vardır.

İnşirah Suresi 5-6.Ayet :Elbette zorluğun yanında bir kolaylık vardır. Gerçekten, zorlukla beraber bir kolaylık daha vardır...

1|0
    0|0
    • Gurur yapmıyorum ıs bulamıyorum

• Öyle yapıyorum zaten basvuruyorum gorusme yuz yuze oluyor

• Mutlaka bir yerden dönen olur. Sen devam et. En azından elinden geleni yapmış olacaksın.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 4

• Bunu yapan dünya değil içinde yaşadığın ülkeyi yöneten şerefi olmayanlar kişilerdir. Kişilerdir diyorum çünkü insan kelimesini bu kişlere yükleyerek karalamak anlamını bozmak istemiyorum. İnsanları hertürlü vergi vs kesintilerle soyup soğana çevirirler ama çalıştığının karşılığı olarak bir kişiyi idare bile edemeyecek bir ücret sunarlar. Sonra da utanmadan 3 ve üzeri çocuk isterler. Gelmez olaydım bu soruya sinirlerimi bozdu :(

0|0
    0|0
  • Babanın kullandığı aracın cezasını neden şirket ödesin suç babanda mantıklı düşünürsen..

beni anlarsın aracı kullanan o zaten..

0|0
    0|0
  • Onların yeri cehennemlik mahkeme sonuçlandımı peki

0|0
    0|0
  • sende calıs pes etmeyin bence 5 çocukta sanki biraz fazla

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• çünkü imtihan dünyası...