Yanımda erkek bi sınıf arkdaşım olunca ilgilenen kişi uzaklaşır mı yaklaşmanın yollarını mı arar?

beni yalnız görünce masama gelip oturan bi sınıf arkadalım var benden hoşlanan insan o ortamdaysa arkadaşım olan bu çocuk masamda otursa ilgilenen kişiyi uzaklaştırır mı bu durum yoksa ilgilenenler var elimi çabuk tutayım konuşıyım şu kızı kaçırmıyım diye daha da gaza gelir mi

• Uzaklaşır
    25% (1)80% (4)56% (5)Oy Ver
  • Rekabet olur daha iyi
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Elimi çabuk tutayım konuşıyım şu kızı kaçırmıyım der
    50% (2)0% (0)22% (2)Oy Ver
  • Kıskanır,içi içini yer
    25% (1)20% (1)22% (2)Oy Ver
  • Soğur,kız için kötü düşünür
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
sadece derslerden konuştuğum birisi arkadaşım yani

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı durumu ben de yaşıyorum ve kıskanıyorum açıkçası.

1|0
    0|0
    • kız açısındann dahamı iyi snce

• Gözümden düşer ama sürekli olursa bence.

Erkekler Ne Diyor 6

• bu daha çok senin yanındaki bulunan erkek ile olan samimiyetinle ölçülü bir durum olur. Samimiyetin az olursa sanki normal bir arkdaş gibi bu onu biraz daha hırslandırabilir ancak samimiyetin derecesi artarsa ümidinin kalmamasından dolayı uzaklaşabilri eğer kötü bir hayal kırıklığına uğrarsa kız için kötübile düşünebilir.

0|0
    0|0
    • arkadaşım mesafeli tabiki zaten derslerden aöılıyor konu

• kimseden kaçmıyorum ki neden öyle düşündün

• Bilmem sanki öyle bir durum var gibi geldi belki tam terside olabilir ama soruş tarzından böyle düşündüm. Yani eğer tersini düşünseydin bu riske girmezdin belki :)

• herkeste aynı olmaz herhalde,

kimi rekabeti sever, kimi gerek duymaz, kimi korkar kaçınır

0|0
    0|0
  • kişiye göre değişir. ama çok yakın görünüyorsanız kaçabilir. aranızda birşey olmadığı belliyse işe yarayan bi kıskançlık oluşturabilirsin.

0|0
    0|0
    • sadece derslerden konuştuğum birisi arkadaşım yani

• çok teşkkür ederim cevap için,peki işime yarar derken..yani daha erkenden mi konuşmaya bakar..açabilirmisin

• madem hoşlanıyor, seni kaybetmekten korkacağı kesin. ama gerisi onun özgüveniyle alakalı biraz da, seni gözünde çok ulaşılmaz yaparsa açılamayabilir sana. yanına arada geliyormuş, geldiğinde sıcak davranırsan fazla uzatmadan açılacaktır diye düşünüyorum.

• ilgisi azalabilir

0|0
    0|0
    • sadece derslerden konuştuğum birisi arkadaşım yani

• gerçeği öğrenene kadar, uzaklaşır

0|0
    0|0
  • Bende buna benzer bir durum yaşıyorum dur bakalım ne olacak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.