Aşağıdakilerden hangisi en büyüktür?

zor bir soru biliyorum ama elinizden geleni yapın

• Galatasaray****
    35% (9)75% (15)52% (24)Oy Ver
  • Fenerbahçe***
    50% (13)25% (5)39% (18)Oy Ver
  • Beşiktaş**
    8% (2)0% (0)4% (2)Oy Ver
  • Trabzonspor*
    7% (2)0% (0)5% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• hepsinin * , bize katkıları yok, bişey yok, rızkını gidipte futbola verenleri anlamıyorum. onlar size para verse her ay tutun, ama gidipte 100 tl 250 tl 50 verenler ciddi sıkıntıları olan insanlardır :D ben takım falan tutmuyorum. kimsenin kanıda sarı lacivet/kırmızı/mor/siyah/ akmaz :D saçma sapan tezahüratlar. saçma sapan, magandalıklar. gereksiz haller hareketler. boşu boşuna millete âhkam kesmeler. yok işte o fbli ben bjkli, niye o bjkli değil niye fbli değil gibi oyuncak oyuncak işler ya. valla millet çok işsiz abi. anti-futbol. anti-magandinyus...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Neden gizlenerek sordunki?

Mezara kadar Besiktas 🏁🏁🏁

0|0
    1|1
    • gizlilik her zaman iyidir bence

• Iy galatasarayli olmayanlar neyin kafasini yasiyorlarsa 😒

0|0
    0|0
  • ⭐️⭐️⭐️⭐️

0|0
    0|0
  • Dönülmez yoldur bizimkisi. Kazansakta kaybetsekte bir oluruz hep. FENERBAHÇE.

0|0
    0|0
  • Herşey açık.
    4 yıldızlı bir takım'ı diğer takımlarla karşılaştırılamaz!

0|0
    0|0
  • Galatasaray****

1|1
    0|0
  • Fenerbahçe <3

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Hersey acik zaten :)

1|0
    0|0
  • siz küçük yıldızlarla oynaya durun.. gökteki yıldızlar bizim fener için duruyor zuhahaaa puhahahaa :/

1|0
    0|0
  • Galatasaray şu yeni formalar çıksa da alsak ne öyle fenerliler gibi 3. yıldız formaları:/

2|0
    0|0
  • fenerbahçe'nin camiası çok büyük. ama gs daha başarılı

0|0
    0|0
    • bu cama dediğin nedir tam olarak ve büyüklüğü nasıl ölçülüyor taraftar sayısı ise GS nin taraftarı daha çok maddi durum dersen GS nin futbolcularını satsan 2 tane FB alır sana

• çok yanlış bakıyorsan olaya sen. evet gs taraftarı daha çok olabilir. ama gs'de cebinden 18 trilyon verip oyuncu getirecek bir yönetici yok.(yöneticinin ne ayak olduğunu ayrı konular tabi. bizim yöneticilerin bir çoğu pislik. kişiliklerini savunamam. sizdekiler melek mi? bu da bir diğer ayrı konu) taraftar dersen, takıma büyük gelir sağlıyorlar. gs taraftarı, fenerbahçe taraftarın sağladığı katkının yarısına ulaşabiliyor ancak.

• zor değil beşiktAŞK hayattır. fener gese medya kralıdır heryerde destekçisi vardır. ezilen halktır halkın takımıda beşiktastır.

0|0
    1|0
  • Galatasaraylilar <3

1|0
    0|0
  • bu sorunun neresi zor tabiki galatasaray diğerleri arkamızdan gelir herzaman.

0|0
    0|0
  • Galatasaray tabiki

1|0
    0|0
Yükleniyor...