Şeytana uymak o kadar kötü mü?

Her zaman yaşarız aslında,şeytana uysak mı,peki şeytana uyup kaçımız sevindik kaçımız üzüldük ?

0|0
13|11

En İyi Kız Görüşü

• şeytana uymamak gerekir. ama uymak da çok eğlenceli :) şeytana uyduğum çok oldu. şu ana kadar herhangi bir pişmanlık yaşamadım. ama tatlı olan her şey de yasak be kardeşim. hatta yasağın kendisi bile tatlı :)

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 12

Erkekler Ne Diyor 11

• şeytan insanı her zaman ipe götürür, hiç bir zaman iyiliğini istemez, aksine cehennem ateşine sürükleyecek şeyler yaptırır. onun yolunda gidenlerin vay haline. günahkar olabiliriz fakat her ne kadar günahkar olursak olalım tövbe etmemiz gerekir. defalarca tövbeni bozsanda yine tövbe et

0|1
    0|0
    • Sen de gel, yanarız her türlü.

• tamam susuyorum, senin inancın farklı. her ne kadar diyaloğa girsem de kaybeden ben olurum. çünkü sen ALLAH'a inanmıyor aksine şeytana inanıyorsun.

• oh yeah !

• Şeytan insanlardan, hatta tanrılardan daha dürüst. Asıl bizden olan bizzat şeytanın kendisidir.

3|1
    1|3
  • Şeytana uyup sevinen mutlu olan olmaz olamaz şeytana uyup mutlu olduğunu zanneden yada sevinen kişiler vardır sadece..Bunlarda ilerde şeytana uymanın cezasını başka bi hadiseden çekerler sonrada allahım ben ne yaptımda bu acıyı bana verdin derler dün şeytana uyduğundan haberi yoktur yada hatırlamıyordur

0|1
    0|0
  • Şeytan insanın içindedir ztnde sevinme kısmına gelince sevinsende dier tarafta aglatıyorlar sorun yok yani :D

0|1
    0|0
  • Şeytan Efendimiz çok yaşa.

0|2
    1|4
  • kerata bazen çok zevkli fırsatlar çıkarıyor insanın karşısına :)

0|1
    0|0
  • Kendisiyle son bir kaç aydır çok samimi bir dostluk kurduk :))

Hatta geçen gün ''Kanka bu kadar sene hep iyi oldun değdi mi lan'' dedi çok haklı valla ...

0|0
    0|1
  • bazen iyi oluyo ama herzaman olmamalı tabe;)

0|1
    0|0
  • arada bir öyle fikirler veriyor ki..

kandırıyor eşek sıpası ya

:)

0|1
    0|0
  • Kendi arzularımızı şeytana mal etmesek :)))

0|0
    0|1
  • o bize uysun bence varsa

0|1
    0|0
Yükleniyor...