Bu sorum 12-22 yaş arası gençlere :) Yazın Gençlik ve spor bakanlığının ücretsiz 1 haftalık kamplarına gitmek ister misiniz?

12-13 yaş grubu (2002-2003 doğumlular) kızlar deniz kamplarına,
• 14-22 yaş grubu (1993-2001 doğumlular) kızlar doğa kamplarına,
• 12-15 yaş grubu (2000-2003 doğumlular) erkekler deniz kamplarına,
• 16-22 yaş grubu (1993-1999 doğumlular) erkekler doğa kamplarına başvuru yapabilir.
Başvuruyu bu linkten yapıyorsunuz : http://kampbasvuru.gsb.gov.tr
Detaylı bilgi için : https://www.facebook.com/GenclikKamplari?fref=ts
Konuyla ilgili dilediğiniz soruyu sorabilirsiniz, yardımcı olmaya çalışırım :)
Son gün 30 Mayıs!

Güncellemeler:
Kamp için yaşı geçenler üzülmeyin sizde facebook sayfasını takip edin ve Mart gibi olan kamp liderliği eğitimlerine başvurun 18-30 yaş arası herkez başvurabilir :) hem gençlere eğitim verir hem tatilinizi yaparsınız, ayrıca bakanlık ücretsiz olduğu gibi 35 tl de harçlığınızı veriyor.

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

Kızlar Ne Diyor 6

• sağol araştırayım

0|0
    0|0
  • Doğa kampına özensemde gidemem canım böcek ve uçan şeylerden korkuyorum ben 😒

0|0
    0|0
    • Merak etmem canım sen korkulcak böcek, ayı, kaplan falan olmuyor, evinden de lüks oluyor odalar klimalı.

• Teşekkürler bir bakayim linke :)

0|0
    0|0
  • Kac gun sureli kamp?

0|0
    0|0
  • Kabul edildi mi acaba

0|0
    0|0
    • Başvurmuş muydunuz önceden?

• Oleeey bilgi verebilir misiniz :)))) nasil seciliyor tamamen ayni siniflandirma icinde olan (takdir sehit gazi vs ) lar icin kura mi yapiliyor. Kamp lideri nasil oldunuz. ugrastiginiz spor var mi

• Takdir, şehit ve gazi yakını, geliri 1.000 tl nin altında olanlar, bir spor dalında Türkiye'yi temsil etmiş ya da lisanslı olanlar öncelikli oluyor kampa seçilirken.

Kamp lideri olmak içinde önceden kampa katılmak, bir spor ya da sanat dalında sertifika olması da öncelik kazandırıyor ve üniversite okumuş ya da okuyor olmak gerekiyor.
      Ben önceden kampa katıldığım için öncelikli oldum.

• bir daha ne zaman olacak katılmak istiyorum sertifika falan veriyorlar mı

0|0
    0|0
Yükleniyor...