72 saattir uyumuyorum.

Sevgilim var, herşeyin güzel başlayıp güzel gittiği, çok yoğun olsak da birbirimize zaman ayırdığımız, her ilişkide olduğu gibi sorunlar olsa da çözülen bir ilişki. 2gün önce gayet normal bir gün geçirirken gece yattığımı söyeledim ve o da iyi geceler dileyip beni sevdiğini söyledi, uyuyamadım saat 2.30 3 gibi birşeydi sabaha karşı, yazdım ona, cevap vermedi, vermedi vermedi.. (hiç ama hiç yapmaz bunu ) sonra aşkım uyumalısın yazdı ve konuşmak istemediğini daha sonra konuşmamız gerektiğini yazdı, aklımdan çok şeygeçti çok korktum bitti mi noluyor dedim, biz bitmicez seni kaybetmeye niyetim yok dedi, Seni seviyorum dedim, ben de seni seviyorum sevgide bir sıkıntımız yok yüz yüze konuşalım dedi, sabah kalkıp evine gittim, konuşmak için ama konuşmadı bir şey yok cidden hiçbir sorun yok bak lütfen dedi inanmadım, ağlamaya başladım sonra sarıldı herşeyin güzel olduğunu söyledi ve sonra akşam yine görüştük yine sıcak davranıyordu anlam veremedim ama kendimi mutsuz hissediyorum o bu durumdan tabiki böyle etkilenmedi ve hişçbir sorun olmadığını söylüyor ama ben toparlanamıyorum sizce ne olmuş olabilir? hiç yaşadınız mı böyle birşey?

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• Zamanında Bende Böle düşüncelere kapılıyordum ama hata ettiğimi anladım bu gibi şeyleri düşünme işi yoğundur ,cevap atmamıştır belli bir sebebi vardır mutlaka 3.5 sene çıktığım kızla böle sorunları çok yapıyordum. ve sonnuda kız benden soğudu ve ayrıldı 1 sene oldu hala benim ona güvenmediğimi düşünüyor o yüzden benimle birliklıkte olmak istemiyor. sen de böle kuruntular yapmaya devam edersen sevgilinle aran açılır ve senden soğur yapma böle. akışına bırak biraz fazla kafaya takıyorsun oğlak burcusun sanırım sende cok takıntılısın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Önce bir yat uyu. Soruna gelecek olursak başka problemleri olabilir. Korkma o kadar büyük bir sorun değil.

0|0
    0|0
  • hiç bişey olmamış hüsnü kuruntu yapıyosun , rahat ol erkekler çok bunaltan kızlardan hoşlanmaz o an uyumak istiyodur hepsi bu rahat ol

0|0
    0|0
  • Az daha uyuma bence, dayan...

0|0
    0|0
  • sen biraz uyu dınlen dinç ol dinç düşün karar ver yorumla

1|0
    0|0
  • 72 saattir uyumayan birinin sorusuna cevap vermem hıhhh.

git uyu ^.^

0|0
    0|0
  • içine şüphe düşmüş abartma bence fazla karşı tarafıda sıkarsın bunaltırsın :)

0|0
    0|0
  • 72 saat uyumadığın halde sağlıklı düşünebiliyorsan insan üstü bişeysin:)

0|0
    0|0
  • fazla bağlılık sıkabiliyor insanı, biraz rahat bırakmalısn..gecenin 3 ünde cevap bekleme mesela, kızların genelde sorunsuzluğu sorun yapmaları sıkabiliyor insanı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bir insan ancak bu kadar kendini de sevdiğinide daraltır , kurma bu kadar kafanda , al bir kitap gir yatağına okumaya başla , 3 sayfa okuyamadan uyursun zaten ..

0|0
    0|0
  • yazdıgın kadarıyla buyutecek bişey yok herzaman nasılsan o şekilde devam et yasantına belliki o ak demiş sen kara anlamıssın sonrada kafanda kurmussun eskıden nasıl konusuyorsanız hıcbırseyın olmadıgını dusunerek devam et zaten iki güne atlatırsın

0|0
    0|0
  • yat uyu bakalım

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • yat uyu bee sen ne takıyon :D

0|0
    0|0
  • sorun o gece ki davranışımı yani ? 2.30 gibiymiş laaan :D bana o saatte mesaj atılsa değil uyu demek söverdim galiba. uykusu vardı belki :D git sende yat uyu yaa

0|0
    0|0
    • Facebookta online olduğu için yazdım yani uyuyor olsa ya da uykusu var olsa zaten facebookta olmazdı bence? :D

• teefondan girilmiş olduğundada online duruyor.. mesela arkadaşım uyurken tel.den çıkış yapmıyor ve yine açık görüyosun onu .. :D uyuyordur işte yav ..

• bende yazın 4 gün uyumamıştım =) çok zor geçiyo :D

0|0
    0|0
  • bence fazla abartıyosun

0|0
    0|0
Yükleniyor...