Arkadaşlar bacak kasları ile ilgili bir soru sorcam yardımcı olabilrimisiniz?

arkadaşlar futbol oynuyan biri daha sert şut çekebilmesi için hangi bacak kası antremanı ne yapmalıyız _?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• sanki squat işini çözer gibi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Futbol oynayan bir arkadaşım ile ağırlık antrenmanı yapıyoruz bacak bölgesi için, benle aşık atamıyor ama iş futbol topuna gelince benim 5 katım hızda vuruyor. Yani sen gene salonda çalış her harekete ve devamlı topa vur.

1|1
    0|0
    • anladım peki ne gibi antreman yapmam lazım

• Spor eğitmeni değilim, onlar gibi terimler kullanamam tabii ki. Ancak 2,5 yılı aşkın süredir yüksek bir kilo'dan spor sayesinde düştüm ve spora aşık oldum, kendimi geliştirdim. Bu hamstring dedikleri arka bacak kasları var. Bunları geliştirmek için spor salonundaki makineleri kullanabilirsin. Ancak makine kullanmadan insan kendi ağırlığı ile hatta su şişesi ile bile kendini geliştirebilir. Walking lunge, squad, sumo squad, dead lift gibi hareketler ile (bunlara internetten bakabilirsin) bacaklarında ciddi bir gelişim sağlayabilirsin. Anlayamadığın bir nokta olursa özel'den yazarsın, iyi çalışmalar

• bunun için twk bir yeri söylemek doğru olmaz ama baldır daha önemli tabiki geliştirmek içinde suyun içinde bacak ekzersizi yapman daha çabuk sonuç vere bilir ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Spor.

0|0
    0|0
    • ahahaha canım bende biliyorum sakın yanlşı anlama güldüm diye dalga geçmedim spor yapılacağını biliyorum da ne yapmam lazım tam ne hareketleri

Yükleniyor...