Erkek üstün ilişkiler...Kızlar ne yapsın?

benim yaklaşık bir buçuk yıllık bir ilişkim var.erkek arkadaşımın karakterini size anlatayım.o tüm kızlarla konuşabilir meajlaşabilir vs. ama tabiki düzeyli bi şekilde.erkek arkadaşıma göre de benim karakterim şöyle olmalı ne yaparsam yapayım yani kızlarla konuşmama vs.karışmasın beni sorgulamasın çokta sorgulamamazlık etmesin.ne sıksın ne de çok gevşek tutsun.

işte ikimaz arasında bu şekilde bir ilişki var.kavga ettik telefonumda 7 erkek numarası gördü bundan dolayı kavga ettik.ama onun telefonunda da bir sürü sınıfından kız numarası var.ben bu kızların numarasına bişey demicem o bana erkeklerin numarasına dicek.siz benim yerimde olsanız napardınız? ayrılırmıydınız*? şuan konuşmuyoruz her türlü iletişimimi kestim faceden telefondan vs.ne yapardınız benim yerimde olsanız? bu arada ben onun karakterini kabullenmiş durumdayım bu unsura göre cevaplamalısınız..

0|1
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• Hakim olduğu duyguyu hemen açıklıyorum tek nedeni şu merak etme kendinin bi halt yiyeceğinden değil; SENİ HERŞEYDEN ÇOK SEVİP GELEBİLCEK KÖTÜLÜKLER UZAK TUTUP KORUMAK İSTEMESİ. ÇÜNKÜ BİR KADININ ERKEĞE BAKIŞ AÇISINA NAZARAN ERKEĞİN KADINA BAKIŞ AÇISI ZARİF KIRILGAN GÜZEL EĞER GERÇEKTEN SEVİYOSA BAŞINA GELEBİLECEK EN GÜZEL ŞEY VE EN KIYMETLİSİ OLMAN. :)

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• bi yandan da bakıyorum, onun karakterini kabullendim deyince, insanlar layık olduğunu yaşar, o yüzden hemen ara sevgilim aşkım canikom falan de...asdasdsads

4|2
    0|0
  • Sevgilin diye telefonu karıştırması serbest mi ? uyuz olurum bunu yapan erkeğe de kıza da. Sonra ona serbest ise kızlarla konuşmak , onlarla mesajlaşmak, sana da erkeklerle konuşmak mesajlaşmak serbest olmalı.

Adam ne güzel kendine gelince ayrı sana gelince ayrı... Güvenmiyorsa seninle olmayacak. Gittiğin yere belki bir nebze karışabilir, aynı şey senin için de gecerli ama sana kısıtlama getirmesi kendi serbest olması çoook yanlış...

Sen kısaca hoşçakal de ona ...

1|0
    0|0
  • öyle şey mi olur yahu her şey karşılıklıdır. kurtulduğun için git bi fakire sadaka falan ver.

1|0
    0|0
  • çok uzun yazmışsın yarısında üşendim şunları diyebilirim

1. telefonunu karıştırtma

2. onun telefonunu karıştırma

ama kızlarla yakalarsan terk et onu

0|0
    0|0
  • hersey karsılıklık ve esıt olmadı 7 erkek numarası bırsey degılmıs bn 8. olabılırım :)

1|1
    0|0
  • sen benım ol benım yanımda kal sen birşey yapma ben her haltı yiyeyim :)

1|1
    0|0
  • bu nasıl bir ilişki anlamadımki :) telefon sınırımı koydunuz birbirinize :) çok tuhaf. ya zaten ikinizde ciddi değilmişsiniz anladığım kadarıyla isabet olmuş bu olay :)

0|0
    0|0
  • kesinlike ayrıl. kadınlar eğer kadın erkek eşitliği istiyorlarsa bunun için mücadele edin. gökten inmez. :)

0|0
    0|0
  • sahiplenmedir bunun adı ama bana karışma ben sana karışırım dengesizlik tabi

0|0
    0|0
  • köle misin sen yaa

0|1
    0|0
  • okumadımmmmm

0|0
    0|0
  • siz bence iyisiniz tatlım devam edin ama fazla sürmez bu onuda bilmiş ol

0|0
    0|0
  • çakıştığım kızların hiçbirine bu tripleri atmam kafasına göre kimle istiyorsa yatsın bana verdikten sonra sorun yok

0|0
    0|0
  • Sen bırakmasan da o seni bırakacak zaten.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• ooff.. sen erkekleri bilmezsin. o arkdaşların benim gibi değil. benim gibi düşünen başka bi erkek daha yok.sen yara alırsın erkeklerden zarar görürsün ama kızlar bana bişey yapamaz. bla bla bla. tipik kişiliği oturmamış muhabbetler. klasik ama doğrudur " sana yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yapma.!" bu kadar.

1|1
    0|0
  • kör her zaman kendinden bilir kendi o kızlarla kim bilir ne konuşuyor veya yapıyordur sende onu yapabilceğini düşünüyordur. böyle heriflerden nefret ediyorum nefret!

0|0
    0|0
  • sart koy... ben erkeklerle konusamazsam.. sende kizlarla konusamazsin diceksin... ve tepkisine bakcaksin... tamam derse, bi bak gercekten tamam mi... ama yok hala devam ediyosa.. ozaman ayriligi düsüne bilrisn

0|0
    0|0
  • ben benim sen sensin benim ne yapacağım ayrılıp ayrılmayacağım seni etkilemesin etkilememeli. sadece şunu düşün ben bir ömür bununla yaşayabilir miyim seni yoruyor yıpratıyor mu anlıyor mu buna bak bunu düşün ve ona göre karar ver ve kararındanda pişman olma bence..

0|0
    0|0
  • bulmuşsun belanı ama madem memnunsun yapacak bir şey yok. ara bari adamı

0|0
    0|0
  • Seviyorsan ayrılmayın tabii ama seni mutlu edecekmi gelecekte onuda duşun yani

0|0
    0|0
    • bana mı dedin?

• Peki neden sizde bu resmi kullanıyorsunuz acaba? Ayrica bu kötü olsa bile burda hem bana hemde soruyu yönelten kisiye haksızlık ve saygısızlık yapmış oluyorsunuz.sahsen ben kendi adıma size cevap verdigim icin utandım.

• çünkü kocaman bir popom var.

• Akıllandıysan arama.

1|0
    0|0
  • Ayy bırak be onu sana yakışıklı mı yok fıstık gibi kızsın bence amaan hiç çekilmez :D

0|0
    1|0
  • degismeyecek. omur boyu erkeklerle muhabbet etmem diyorsan ayrilma yani.

0|0
    0|0
Yükleniyor...