En samimi kız arkadaşınız kuaföre gidip saçlarını yaptırmış, fakat çok kötü görünüyor..

En samimi kız arkadaşınız kuaföre gidip saçlarını yaptırmış, fakat çok kötü görünüyor..

• Kuaföre mi gittin? Çok hoş olmuş' diyerek arkadaşınızın moralini bozmamaya çalışırsınız nasılsa olan olmuştur.
    32% (22)35% (9)33% (31)Oy Ver
  • Hala en yakın arkadaşımsın' diyerek, hoş bir şekilde beğenmediğinizi anlatırsınız.
    18% (12)23% (6)19% (18)Oy Ver
  • Eski saçların daha güzeldi' diyip net bir şekilde beğenmediğinizi ona söylersiniz.
    50% (34)42% (11)48% (45)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
19|8

En İyi Kız Görüşü

• direk kötü görünüyor değil şöyle demelisin: bu saç da yakışmış ancak eski rengi çok daha iyiydi. bence bir süre sonra değiştir. eski halinle daha hoş daha çekiciydin.

2|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Samimi olduğumuza göre direk yüzüne söylerim.Gerçi ben normaldede lafımı esirgemiyorum.Ama daha yumuşak bir şekilde olmadığını anlatırım.

0|0
    0|0
  • Iı şey fena değil işte, şöyle böyle yaparsak adama benzeyebilir diye moralini duzeltirim.

0|0
    0|0
  • Seni kendi kuaförüme götüreyimde sac nasil yapiliyormus gör derim :)

Dedimde ;)

0|0
    0|0
  • bence kırmadan ına beğenmediğimi anlatıp açıklarım ama ben o kızın yerinde olsam ağzına cevabı veririm sonrada şakaya vururum..

0|0
    0|0
  • Doğruyu söylerim.

0|0
    0|0
  • Para verim de git bir daha yaptır bacım.

0|0
    0|0
  • en yakın arkadaşlarım beni bilir söylerim..başka bişey beğeniriz birlikte beğenirse yaptırır

0|0
    0|0
  • ayyyy benim arkadaşlarımda ev arkadaşım özellkle çok sık saç boyatır birde sorar nasıl oldu şimdi olmadı desem bitirir beni oldu diyorum sevgilisi veya baka biri beğenmediğinde gelip kızar biliyordun niye söylemedin diye:(((

0|0
    0|0
  • Ya kuaför olayı riskli, olayı direk söylersen o bayan bildiğin ağlar. "Eskisi daha iyi değil miydi ya sen sevdiysen sorun yok da ben eskisini daha çok beğeniryordum canım" gibi denmeli.

0|0
    0|0
  • bok gibi olmuş şapşal helebilmem birinin kuaför arkadaşı süper kesiyordu şu hale bak derim.sonra gidip düzelttirmeye çalışırız

0|0
    0|0
  • Bu da yakışmış ama önceki daha iyiydi. derim..

0|0
    0|0
  • Totoma benzemişsin derim ama şıklara bakarak B

0|0
    0|0
  • c nin yanı sıra çok pis haşlarım kuaföre de kızarım

0|0
    0|0
  • onu kırmamaya çalışmalısın kızlar saçlarına çok önem verir ama yinede haberi olsada ii olabilir yani

0|0
    0|0
  • Çok kötü görünüyorsunuz , derim.

0|0
    0|0
  • bana c ile yanıt veren arkadaşıma yine c ile karşılık vermişliğim var.

0|0
    0|0
  • gerçekler acıdır :/

0|0
    0|0
  • kuaföre kızarım ben..çok kötü de ne demek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• senin görüşüne göre güzel olmamış olabilir ama kendisi beğenmişse sorun yok. eğer çevresindeki arkadaslarındanda olumsuz fikirler öğrenirse ozaman saçlarını bozabilir. birde şöyle bir durum var, eğer hiç görmediğiniz bir şekilde imaj değişimi yapmışsa bu ister istemez göze hoş gelmeyebilir

0|0
    0|0
  • En yakın arkadaşım saçını sarıya boyattı. İğrenç olmuş eski hali bin kat daha güzeldi dedim küstü bir hafta konuşmadı. Sonra geldi doğruyu bitek senle annem söylüyor dedi özür diledi. Senin fikirlerini önemsiyorum dedi barıştık.

Yüzüne karşı çok güzel olmuş diyenlerin arkasından ne konuştuğunu ben biliyorum ama üzülmesin diye söylemedim.

0|0
    0|0
  • Açık açık söylerim.

0|0
    0|0
  • Fark edersem acımam, direkt dalga geçerim.

0|0
    0|0
  • b şıkkı dedim ben

0|0
    0|0
  • Lan maymun gibi olmussun git düzelt la şu saçları :D

0|0
    0|0
  • Nettin Gız saçlarını.bi de bu na parımı verdin derdim

0|0
    0|0
  • keşke seni berber samet e götürseydik. eminim daha iyi iş çıkarırdı derim:D