Diyet yaparken sağlıklı ara öğün seçenekleri?

arkadaslar dıyet yapıyorum 95 kıloydum 11 kılo verdım sımdı 84 kıloyum saglıklı ara ogun seceneklerı hakkında fıkrınız , bılgınız varsa paylasır mısınız?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• yoğurt, meyve, kuruyemiş (ceviz ve badem özellikle), kahve (iyi diyende var kötü diyen de seviyorum içiyorum kime ne) yulaflı ekmek ve zeytin gibi... hazır havalar ısınmışken meyveler çoğalıyorken kendine meyve salatası yap bence

0|0
    0|0
    • kuruyemıs kac adet yenmelı?
      yogurt yerıne dırek ayran da ıcebılır mıyım 230 ml. bı turlu sevemedım su yogurdu :(
      her gun 1 yesıl golden elma yıyorum artık kıraz erık seftalı falan da cıkmaya basladı dedıgınız gbı donusumlu olarak tuketırım.. ama bırden fazla meyveyı aynı ogunde karıstırıp yemeyın dıyolar

• adet düzensizliği sıkıntılı bir durum ama bence hafife alma.

• evet ole ya :(

Erkekler Ne Diyor 2

• Mavi yeşil limon lifli bisküvi, yeşil elma, 4,5 ceviz ve badem. Hatta limon lifli bisküvi yi domates ile ye çok güzel oluyor ve doyuruyor.

0|0
    0|0
    • altın basakın ya da etı formun sade bıskuvılerınden yıyordum. butun paketı degıl 2 3 tane yeterlı olur sanırım.. cerı domatesle yenılebılır mantıklı aslında. elmayı hemen hemen her gun yemeye dıkkat edıyorum zaten tesekkur ederım :)

• Mavi yeşil dememin nedeni 0 şeker, 8 gr lif içeriyor bence harika

• bak bunu bılmıyordum soyledıgın ıyı oldu mutlaka denıcem tesekkur ederım tavsıyen ıcın :)

• Elma, yoğurt, yeşillik, ceviz, badem.

0|0
    0|0
    • her gun 1 yesıl elma yıyorum zaten..
      yogurdu sevemedım 230 ml ayran ıcsem olma mı?
      dun 10 tane arada badem yedım baya ıyı geldı

• İnşallah istediğiniz bedene ulaşırsınız.

• amın ınsallah kardesım sagolasın :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Spor yaptin mii spprla mii verdin benimde sorunum var ya kilodan yana

0|0
    0|0
    • canım 3 aylık salona uyelık yaptırdım.. ama toplasan 1 ay gıtmemısımdır... param bosuna gıttı anlıcagın. haftaıcı calısıyorum aksamları yorgun oluyordum ve gıtmeye usenıyordum.. uyelık bıtıncede oruc baslıcak ya uyelıgı yenılememeye karar verdım ayda 100 lıra azda degıl.. bu kıloyu 3 ayda verdım nasıl verdım dıye sorarsan % 75 80 yemeden keserek verdım vucuttakı su gıttı aslında bı nevı.. sımdı uyelık yenılemıcem..1 aydır yapmıyrm dıyet yıyordum vermedım ama almadım da 84 um hala ınsallah pzt hem dıyete baslıcam son surat.. hem de leslıe sansone dıye bı kadın var muthıs bı egzersız programı yaptırıyor ve vucudu gercekten sıkılastırıyor ;) kardesım onunla 7 kılo verdı sanada lınkını atayım bı bak bakalı hosuna gıderse her gun yaparsan sonuc alabılırsın hatta kasının bırı 6 ayda 32 kılo vermıs onu yaparak
      kadın bu
      https://www.youtube.com/watch?v=DYuw4f1c4xs
      youtubeye leslıe sansone yaz butun vıdeoları cıkıyor zaten
      http://forum.donanimhaber.com/m_56921125/tm.htm 6 ayda 32 kılo veren kadında burada
      umarım bu kılolardan bır an once kalıcı ve saglıklı bır sekılde kurtuluruz :)

• Bende diyet yapiyorum ve salona yazildim 3 aylik yapicaktim uyeligi sevmem diye 1 aylik yaptirdim cunku spordan nefret ederim 10 gundur gidiyorum 1 kilo vermisim benim icin buyuk basari valla :D leslie yi biliyorum harika calistiriyor ve sikilmiyorsun gayette eglenceli salonda birde ben sikiliyorum kosu bandinda bos bos kosarken bir amacim yok cunku bir yere gitmiyo :D

• 1 aylık yaptırman ıyı olmus tatlım zaten oruc baslıcak oructa spor yapamazsın ancak yedıklerımıze dıkkat ederız ben bu pzt leslıeye baslıcam allah nasıp ederse :) ıns zayıflarız yaa bu kılo cok kotu bırsey cunku senın ne kadar fazlalıgın var canım

Yükleniyor...