Atletizm ve sigara?

arkadaşlar ben bu yaz atletizme başlayacağım ve iyi yerlere gelmek istiyorum inşallah. Sigara buna engel mi bir bilginiz var mı?

Güncellemeler:
Ben zaten sigara içmiyorum ama arada bir arkadaş ortamın da 1-2 tane iyi gidiyor, bu yüzden.

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Sigara içmeyen hocam Belgrad 21 dk da koşuyordu, sigaraya başladı 26 d, cevap sende.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Tabi engel. Sigara akcigere zarar verir solunum eksikligi hastaligina öksurmeye yol acar. Bu yuzden atletizm yaparken kostugunda vucut zaten oksijen yetersizliginden bogusur cunku bacak kaslarina oksijen ulasamaz. Bu yuzden yorgunluk meydana gelir. Iste bu noktada en önemlu detay iyi bir akciger yoksa nefesu teliz göturecek hemen yoruluverirsin.

0|1
    0|0
  • 400 engel ve sigara, geçmiş olsun. Yemişim arkadaş ortamını, hayatının hatasını yapıyorsun farkında değilsin.

0|0
    0|0
    • siz anlamadınız hâlâ içime çektiğimde öksürüyorum öyle tiryaki falan değilim.

• Kardeşim, her şey böyle başlıyor, inan bana lütfen. Benim branşımda orta mesafeydi. Atletizme başlayacağına sevindim, çok güzeldir, bir o kadar da zordur. Güzel arkadaşlıkların olur. Sigara işini bir daha düşün derim.

• seni anlıyorum ama iradesiz biri değilim bunları duyduktan sonrada sigara umrum dışı

• Başla kendin karar verirsin zaten

0|0
    0|0
  • Sporcu olacaksan evet engeldir sigara

0|0
    0|0
  • canını sokaktamı buldun yapma öyle şeyler sigara için biri kolay kolay yapamaz onları

0|0
    0|0
  • Başı çekiyor

0|0
    0|0
  • bunu soruyorsan hiç başlama

0|0
    0|0
  • en sevdiğim ikili :D

0|0
    0|0
  • kaç yaşındasın?