Sevgilimle arkadaşımın önceden çıktıklarını öğrendim

bir şekilde sevgilimle arkadaşımın önceden çıktıklarını öğrendim. bundan sonra ne yapmalıyım? neden benden sakladıklarını bile soramadım

Güncellemeler:
zaten arkadaşım dediğim kişiyle yeni tanıştım yıllara dayanmıyor dostluğumuz ama saklamalarına çok şaşırdım. daha geçen hafta tanıştırmıştım onları düşünün artık
birazdan 2sinide arayıp sorucam arkadaşlar. açıklamalarını sizinle paylaşırım
kızın açıklamasına bakar mısınız? Bizim çıktığımızı bilmiyormuş. Tanıştırdığım günü onu görünce çok kötü olmuş. Ve aslında onu unutamamış.Bundan hemen sonra da sevgilimi aradım. Sanki sözleşmişler gibi o da aynen onun benim arkadaşım olduğunu bilmediğini söyledi. peki o zaman tanıştırdıktan sonra da söyleyebilirdin niye sakladın dediğimde bu olay için benden özür dilemeyeceğini, kafasının karışık olduğunu söyledi. bu ne demek ya sinirden nasıl ağlıyorum. Şu an arıyor ama açmayacğım telefonu

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• senin üzüleceğin için söylemek istememiş olabilirler.Önce yan yana olduğunuz zaman ikisinin birbirilerine karsı olan hareketlerini bir gözlemle derim.Bakalım halen içlerinde birbirlerine karşı bir duygu besliyorlarmı.Eğer böyle bişey farkedersen ikisinide hayatından cıkart derim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Arkadaşım sen bu ilişkiden vazgeç sözleşmişler gibi diyorsan emin ol sözleşmiştirler çocuk ikinizi idare etmeye çalışıyor olabilir. Hayat bildiği gibi gelsin de sal gitsin...

0|0
    0|0
  • gıdıp solemıstır adam sakın soleme onu sevıyorum aramız acılmasın dıye yada kız solemıstır o degılde oyle sey olmaz bence aayrıl adam tum arkadasllarınlamı cıkacak ne bu yaa

0|0
    0|0
  • Bir konuş sevgilinle yüz yüze sevi gerçekten sevip sevmediğini anla.

0|0
    0|0
  • Neden sakladıklarını sor önce.

0|0
    0|0
    • telefon elimde ama arayamıyorum şu an

• Dün tekrar konuştuk bu defa yüz yüze.Onun ağzından söyleyeyim özetle dediklerini.”Biz onunla 2 sene önce ayrıldık.senin yanında görünce tabi çok şaşırdım.Sana bunu söyleyip söylememekte kararsızdım.Senden sakladığım için hatalıyım.telde seneden önce onunla çıktığm için özür dilemyeceğim dmek istemiştim.sonuçta btmiş bşey.Kızcağını düşündüm zaten saklayarakta öyle oldu.Sonuçta seni aldatmadım.Ve seni de seviyorum bence bitmemeli bu yzden.”Aklımda kalanlar bunlar.Ben net bi cevap vermedim açıkçası

• Bence affet.

• ona küçük süprizler yap

0|1
    0|0
  • çok zor bi durum 2 ucu b ... degnek nereden tutarsan tut

0|0
    0|0
  • salla gitsin hiç kendini üzmeye değmez senin için burada yüzlerce erkek var elini sallasan ellisi

0|0
    0|0
    • böyle demekle olmuyor işte 11 aydan beri birlikteyiz. sonuç olarak nası olacak bilemiyorum

• Dün tekrar konuştuk bu defa yüz yüze.Onun ağzından söyleyeyim özetle dediklerini.”Biz onunla 2 sene önce ayrıldık.senin yanında görünce tabi çok şaşırdım.Sana bunu söyleyip söylememekte kararsızdım.Senden sakladığım için hatalıyım.telde seneden önce onunla çıktığm için özür dilemyeceğim dmek istemiştim.sonuçta btmiş bşey.Kızcağını düşündüm zaten saklayarakta öyle oldu.Sonuçta seni aldatmadım.Ve seni de seviyorum bence bitmemeli bu yzden.”Aklımda kalanlar bunlar.Ben net bi cevap vermedim açıkçası

• ikilemde kalmak istemiyorsan hala aralarında birşey olduğundan süpheleniyorsan bence uzatmanın hiç anlamı yok.Haklıda olabilir ama içinde halen bişeyler besliyor yada unutmamış olabilir.Güven çok zor kazanılan ama çabuk kaybedilen bir şeydir.Eğer güvenin kaybettiysen ona karşı bence kendini çok fazla üzme.Tabiki senin bileceğin bir konu devam edip etmemek.

• ıstersen benı ara

0|0
    0|0
  • yeni tanıstın yeni bıtır arkadaslıqını yol verin qıtsın

0|0
    0|0
  • 2. güncelleme için yazıyorum:

"Demek bir de tanıştıdın onları ha" :))))

İçlerinden ne espriler yaptılar Allah bilir... :)

(Ya hemen o an olmasa bile, sonradan ikisi de sana "biz onunla tanışıyoruz-çıkmıştık" diyebilirlerdi.)

Dayanamayıp tekrar söylüyorum: "Ben öyle arkadaşın da, öyle sevgilinin de ta amk."

0|0
    0|0
    • Hadi arkadaşının belirtmemesini yine anlarım da; çıktığın kişi bunu nasıl söylemedi, onu hala aklım almıyor doğrusu...

• Buraya yaz o zaman sen de... :)

(Ya da sana göre en güzel cevabı seçip, onun altına yorum olarak yaz istersen.)

• (Önceki mesajımı yolladıktan sonra gördüm, yorumunu. Aynı anda göndermişiz sanırım.)

Walla ne diyeyim... Sonradan pişman olma da, nasıl istersen öyle yap. İçinden ne geliyorsa öyle yap.

Bazı şeyleri de yaşamadan bilemiyor insan, sonu iyi mi olacak kötü mü... Bu açıdan da kararsız kaldığını tahmin edebiliyorum. Ayrıca, yaşananları bir anda silip atamıyor insan ve biraz da alışkanlık halini alıyor birliktelikler zamanla... İnsan bu yüzden de kopamıyor birden.

Allah yardımcın olsun.

• utanmışlardır senden bence

0|0
    0|0
  • Ben olsam, ikisine de neden söylemediklerini ayrı ayrı sorardım. (Alacağım cevapları biliyorum gerçi ama yinede onları mahçup etmek için sorardım yinede.)

Ve ikisiyle de ilişiğimi keserdim. Öyle güvenilmez, sinsi ve yalancı kişilerle işim olmaz benim.

Kimileri bunu kabul etmese de, "söylenmesi gereken birşeyi saklayanlar da yalancıdır aslında."

(Ben öyle arkadaşın da, öyle sevgilinin de ta a... k...)

0|0
    0|0
  • Belki çıktıklarını öğrendiğinde sevgilinden vazgeçeceğiniz sanmış olmalarından olabilir ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• keşke saklamaya devam edeylermiş ölene kadan hiç konuşmasalarmış ...

0|0
    0|0
    • Sanırım yeniden başlayacaklar , görüşme canım artık ikisiyle ...

• Peki o zaman kız arkadaşınla ikinizde görüşmeyin arkadaşlığınızı bitirin , başka türlü kafanız rahat etmez ..

• Kimden öğrendin.Neden kimse sana bir şey söylemedi bunu öğren.

0|0
    0|0
  • belki seni kaybetmemek için söylememiş lerdir

0|0
    0|0
  • ikisinide hayatından çıkar

0|0
    0|0
  • arkadaşın arkadaş değilmiş demek... bence arkadaşınla irtibatını kesmelisin.

0|0
    0|0
    • o kızla arkadaş olma sakın-şerefsizin teki. sevgilini de elinden almaya çalışacak sakın meydan verme cadaloza. sevgilinin telini aç. onla güzel güzel konuşun. sevgilini ellerinle mi teslim edecen pisliğe?

• Dün tekrar konuştuk bu defa yüz yüze.Onun ağzından söyleyeyim özetle dediklerini.”Biz onunla 2 sene önce ayrıldık.senin yanında görünce tabi çok şaşırdım.Sana bunu söyleyip söylememekte kararsızdım.Senden sakladığım için hatalıyım.telde seneden önce onunla çıktığm için özür dilemyeceğim dmek istemiştim.sonuçta btmiş bşey.Kızcağını düşündüm zaten saklayarakta öyle oldu.Sonuçta seni aldatmadım.Ve seni de seviyorum bence bitmemeli bu yzden.”Aklımda kalanlar bunlar.Ben net bi cevap vermedim açıkçası.

• ya boşver gitsin ne ağlıosun kafasının karışıklıyla kalsın

0|0
    0|0
  • neden söylemedeiklerini öğren ama bence çokta takma gelmiş geçmiş ve şuan seninle.)

0|0
    0|0
Yükleniyor...