Boşnak biriyle evlenmek ?

benim sevgilim boşnak. evlilik düşünüyoruz. kültürleriyle ilgili detaylı bilgisi olan. bildiğin boşnak soyadı var yani ailesi bosnada yaşıyor. ilerde sorun yaşar mıyım

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• sizin anlaşmanızdan çok aileler arasındanki anlaşmayı soruyorsun sanırım..çok sorun yaşıyacağını sanmıyorum iki kültürde birbirine yakındır..

1|0
    0|0
  • Kafalar uyuyorsa pek sorun çıkmaz.

1|0
    0|0
  • boşnak insanlar çok iyidirler bir gelenekleri vardır kız istemeye gittiklerinde damadın annesi tuvalete gider tuvalet temiz ise o evin kızıda temizdir aklında olsun :)) olursa istemeye gelirlerse :D bu arda bence hiç çekinme allah mesut etsin

1|0
    0|0
  • boşnaklar genelde kendi insanlarıyla evlenir onlara qore dısardan qelin yada damat alınmaz istisna olur ama buda kaydeyi bozar . Sonuc: sakın evlenme pişman olursun :D

2|0
    0|0
    • :( niye ama

• benım semtimde boşnak cok tanıdıqım cok yaramaz pasif insanlar cimri küstah kendilerini bı bok sanan aslında cok basit kişiliklere sahip kendilerinden baskasını dusunmeyen aciz insanlar seni dışlamaları senin onlardan olmaman qıbı sacma sapan dusuncelerı vardır en ıyısı sen qir içlerine qör yaşa hak verırsın :D

• benim tanıdıgım boşnaklar sorunlu arkadaş evlenme sorun yaşarsın..

1|0
    0|0
  • Boşnaklar iyidir candir sıkıntı olmaz bi insanın memleketiyke alakalı degil kişiliğiyle alakalidir

1|0
    0|0
  • Boşnaklar bizim osmanlıdan beri kardeşimizdir keşke bende boşnak kız bulsam namuslu ve güzel oluyorlarmış.

0|0
    0|0
  • hep derler "seviyorsan sorun yok" "insan olsun yeter"

ama pratiğe gelince her şey değişir. Aklından çıkarma.

0|0
    0|0
  • büyük sorun yaşarsınız

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bende göçmen kökenli olduğum için bizde sorun olmazdı ama boşnak çok arkadaşım var hepsi de iyi insanlar

1|0
    0|0
  • Çok pinti bağnaz ve baskıcı insanlari..Bir kötülüklerini görmedim ama bu yönlerini ben sevmiorum.Boşnakların içinde yaşayan biri olarak söylüyorum.Tabi daha farklı olanları da vardır.Buarada aşırı ırkçı oluyorlar.Kendilerinden olmayanı kolay kolay hazmedemezler.

2|0
    1|0
    • aynen benım amcam evlendi 3 çocugu var hala kabullenemiyolar adam en sonunda baska yere kiraya gitti zor ya , bende bosnagım :D

• Gayet iyi,canayakın insanlar.Boşnakların çoğunlukta olduğu bir mahallede yaşıyorum ve hiçbir kötülüklerini görmedim.Yemekleri bize yakın ama değişiklikler var elbette.

2|0
    0|0
    • ne gibi değişiklikler var genelde.. ben çok az bir kısmını biliyorum ..

• benim erkek arkadaşımın ailesi bosna katliamından etkilenmiş ailesinden bazılarını burda kaybetmiş insanlar.. bu konuda nasıl davranmalıyım sizce

• Bu konunun üzerinde durmazsan daha iyi olur.

• buna boşnak göçmen olarak bakma ne sorun çıkabilir ki bugün izmir liyle istanbullunun kültürü bile aynı değilki her yörenin örfü adeti farklı önemli olan senin şimdiye kadarki olan izlenimin sorun yaşayacağını hiç düşünmüyorum...

1|0
    0|0
    • şimdiye kadar gördüğüm bizden gerçekten farklılar neredeyse tek ortak noktamız müslüman olmamız... ama öyle farklılıktn dolayı problem çıkaran tipler değilleer..

• bende boşnak 'ım bizde gelin aldık hiçsorun yaşamadık hemen hemen hemde her kültürden aldık çok büyük sorunlar yaşayacağını düşünmüyorum

• uzak dur.ben evlendım cok pısmanım.acaıp kufurlu yuksek sesle kavgacı konusurlar. temızlık anlayısları sıfırdır.cok zorlanırsın .yok ılladda sevıyorum evlenıcem dıyosan oncelkle bı evlılık danısmanına gıt ve kısılık testı yaptır.bazıları savas pskolojısınden cıkamamıs olabılıyor.umarım evlenmeden once bu yazımı okursunuz.

0|0
    0|0
  • uzak dur.ben evlendım cok pısmanım.acaıp kufurluyuksek sesle kavgacı konusurlar. temızlık anlayısları sıfırdır.umarım evlenmeden once bu yazımı okursun.

0|0
    0|0
  • Hiç boşnak tanımadım ama seviyorum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...