Erkekler size nasıl davranıldığında kaybetme korkusu yaşarsınız?

Erkekler neden..biranda değişir ve ilgisiz olur bunun sebebi çok değer verdiğimiz içinmidir ? ben onu çok şımarttım çok üstüne düştüm onun bana göstermediği ilgiyi hep ben ona gösterdim..Ve bu davanışı yüzünden daha öncede ayrıldım ondan sonra geri döndü bidaha olmayacak dedii...Bana çok sıcak davrandı şimdi 20 gün oldu yine aynı halini aldı..Bana hiç güzel sözler söylemiyor :( gün içinde arkdaş gibi konuşuyoruz..Anlattım böyle olma dedim. Tamam aşkım felan filan dedi ama boş laf olarak kaldı..Ona ayrılmadan nasıl çektirebilirim değerimi anlasın bve üzerime düşsün siz erkekler size nasl davranıldığnda kaybetme korkusu yaşarsınız

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kaçan kovalanır,birini ne kadar seversen hayat onu senden o kadar uzaklaştırır gibi sözler durumu anlatıyor.Mesafeli ol,verdiğin değeri belli etme,mesaj atarsa at,beklentin olmasın o zaman başlar yakınlaşmaya.

0|0
    0|0
    • bunun içinde soğuk davranmada olabilir mi..Yani aşkımlı vs. özel kelimeler kurmadan konşmak gibi

• evet.Bende de aynı durum vardı çok kaldırmıştım bir taraflarını.Mesafeli davranmaya başlayınca geldi kendine.Etki-tepki olayını uygula.Sana nasıl davranıyorsa sen de öyle davran.Aşkım diyorsa aşkım de demiyorsa mesafeli davran işe yarayacaktır.

• teşkkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 4

• etrafındaki kız sayısındaki artış böyle davranmasına neden olan şey

0|0
    0|0
  • hiçbir şekilde yaşamam

kendime güveniyorum :)

0|0
    0|0
  • Sana demedimmi yarim sık muhabbet tez ayrılık getirir diye bir söz vardır.

0|0
    0|0
  • ayrılcam derse çok korkarım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...