Beşiktaşlılar Süper Lig "Süleyman Seba" Sezonunu kaybettik ne düşünüyorsunuz?

Biz şampiyon olmamak nedir biliriz şampiyonluk içinde sevmedik ama Süleyman Sebaydı abi sezonun adı yakıştı mı o efsane başkanın adı verilen sezonda 3. olmak. Yakıştı mı maçlarda havlu atıp pes etmek. Yakıştı mı son 4 maça lider girip 3. olmak. Başka bir sezon olsa bu kadar üzülmezdim ama yazık ki bizim gösterdiğimiz saygıyı gösteremediler. Ben takım en iyi futbolcusu Gökhan Töreden bile memnun değilim hep sorumluluktan kaçtı gribim dedi sahaya çıkmadı (beğenmediğimi Burak bile sakat sakat çıkıp oynamaya çalıştı) derbilerde hiç sorumluluk almadı bu takım komple yollansa bir tanesine üzülmem. Biz hiç bir zaman en zengin kulüp olmadık ama Takım ruhu deyince akla gelen takımdık Metin Ali Feyyazlar'dan öğrenecek çok şeyi var bu ruh gibi gezinen insanların. Bilic'e gelincede azıcık erkek olsun ve kameraların önünde depresyona girip ağlamasın herhalde beni yollarlar diye.

Bence son maça bir tane bile taraftar gitmemeli.Çünkü oradaki ekip iyi günde kötü günde sizinleyiz denmesini hak etmiyor.

Yakışmadı Efsane başkanın adı konulduğunda üzerinde zerre sorumluluk hissetmemişler. Beşiktaşlıların çoğunda da bu hassasiyeti de görmediğim için yazmak istedim.

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaraylıyım geçmiş olsun diyorum size yazık valla :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Gecmis olsun

0|0
    0|0
  • Çook haklısın bizim takıma duyduğumuz sevginin onda birini duymayan oyuncular çaba sarfetmeyen erkekleri vardı. Bu sene şampiyonluk bizim derken düşüşe geçmek nedir o kadar dayanmışsın dediğin gibi Sebanın hatrına az daha dayansalardı keşke

0|0
    0|0
  • Düşünmemeye çalışıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Şerefli insanın adını şerefsiz lige koymak yakıştı mi

0|0
    0|0
  • Besiktasın en büyük sorunu
    Teknik direktörün Türk yardımcı kabul etmemesi
    eger etseydi
    cok farklı olurdu

0|0
    0|0
  • Aynen öyle. Bana koyan şampiyonluğun elden gitmesi değil kesinlikle ama bu sezon efsane başkan için şampiyon olunmalıydı...

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • Acınız acımızdır

0|0
    0|0
  • çok kötü oldu bjk için o yüzden diyorum bu ismail kartal aziz yıldırımı ve bu biliçi ben olsam anında tekme tokat evlerine yollardım şu galatasaray a şampiyonluğu hediye ettiler resmen :)

0|0
    0|0
  • İnadına BeşiktAŞK

0|0
    0|2
  • Bu lig icin fazla serefliler :)))

0|0
    0|0
  • Yazık oldu kına yaksınlar bazı mahlukatlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...