Beni eski sevgilisine benzettiğini neden her fırsatta vurguluyor olabilir?

her fırsatta seni arkadaşım x'e benzetiyorum.hayatta en iyi tanıdığım kadın o ve sen de onun gibi hırslı ve zekisin diyor. biliyorum ki o x eski sevglisi.o da benim bunu bildiğimi biliyor.. 5-6 yıl süren bir ilişkileri olmuş.çok yakın zamanda ayrıldılar ve şimdi yeni bir sevgilisi var.ama beni neden hep ona benzetiyor. ve en yakın arkadaşlarının yanında bile bunu sık sık söylüyor ?

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• Seni yedekte tutmak istiyor. Kendisi bir futbol takımınımı çalıştırıyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bence senden hoşlanmıyor. Onu unutamamış. Bundan sıkılıyorsan açık açık söyle. Hoşlanıyorsan vazgeç bu duygundan

0|0
    0|0
  • bellı ıste ona benzedıgın ıcın senı sevıyor merak etme senden daha cok benzıyen bulsun yuzune bakmaz bıdaha

0|0
    0|0
  • unutamamıs ve onu cagrıstırman senın ıcın dezavantaj. bence konusmalısın

0|0
    0|0
  • Tek nedeni var onu unutamamış. Her seferinde bunu vurguluyorsa uzak dur ondan derim ben

0|0
    0|0
  • onu unutamamış bence ve benzerliğin her defasında aklına onu getiriyo.bence ondan uzak dur...

0|0
    0|0
  • unutamamış işte sende ondan bişeler gördükçe dile getiryo ..

0|0
    0|0
  • onu unutamamış

0|0
    0|0
  • onu hala seviyor

0|0
    0|0
    • ama onca yıl süren ilişkilerine rağmen neden evlenmedi onunla ve şimdiye kadar hiç aşık olmadığını doğru insan olduğuna emin olduğum biri çıksaydı karşıma evlenip çoluk çocuğa karışmıştım demeyi ihmal etmiyor.

• problem olmuşdur evlenememişdir. bilemeyiz.

• mal olduğundan olabilir

0|0
    0|0
  • MUHTEMELEN SENDE GÖZÜ VAR ..:)

0|0
    0|0
  • sende onu görüyor beraberliğinizin tek sebebi benzerliğin...

0|0
    0|0
  • hoşlanıyor kız senden :) geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Sence o kıza benziyor musun peki ?

0|0
    0|0
    • görünüş olarak kesinlikle hayır ama huy olarak bilemem.zaten o kadın benden 12 yaş falan büyük.

• 12 yaş büyükse benzemiyorsundur. Yalan söylüyor bence, ama sorsan huy-suy gibi soyut konularla delil göstermeye kalkar. Her neyse...

Anlaşılan sana iş atıyor. Yani sana, eski arkadaşına benzediğini söyleyerek; "senin kafanda" çocuğun sevgilisi olma düşüncesini uyandırmaya-oluşturmaya çalışıyor. Bir başka deyişle, "sen de onun sevgilisi olduğunu hayal et ve o rotaya gir" diye yapıyor bunu.

(Arkadaşlarınn yanında demesi falan bunun bi önemi yok.)

Sonuç: Bu heriften bi cacık olmaz. Uzak dur.

Kızlar Ne Diyor 5

• Uzak dur.Niyeti değişik bunun..

0|0
    0|0
  • iğrenç bi durum hemen koy tekmeyi ya çocuk resmen onla olamadığı için senle oluyo seni o olarak görüyo resmen bu kadar aptal olma kendine değer ver vermezsen kapının önünde duran çöplerden farkın kalmaz

0|0
    0|0
    • biz beraber değiliz ki iş nedeniyle tanışıyoruz sadece.onun şu an başka bir sevgilisi var.

• sorun değil :) beni şüphelendiren başka davranışları da olduğu için merak ettim sadece. yorum için teşekkür ederim ;)

• rica ederim :)

• sorunları var bunuuunn :S

0|0
    0|0
  • eski sevgilisini hala unutamamış 5/6 yıl azmı kim unutur

0|1
    0|0
  • Aklı onda olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...