24 kasım bugün öğretmenler günü!!!...

Arkadaşlar herkes okul yıllarındaki mazisini sevdiği öğretmenlerinden bahsetsin lütfen..

ilkokul yıllarımda kamile öğretmen beni sopayla sıradan sıraya kovalardı az çektirmedim öğretmenime :) onu her zaman sevdim hala seviyorum..

24 kasım öğretmenler günü kutlarım...

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• lisede bir matematik öğretmenim vardı,soru çözmeyi de sevmezdi

derse geç kalanlar çikolata alırdı hocaya,o da çalışanlara verirdi

ben de çok gayret ederdim...

bir gün tenefüste soru sordum ona,yine çözmedi sorularımı

gittim nöbetçi olan başka bir öğretmene sordum,zaman da çabuk geçmiş...ben de sınıfa geç girdim

öğretmenin masasının üzerinde çikolatalar duruyor yine

neden geç kaldın dedi,soru soruyordum dedim

aferin,çikolata alacaksın dedi(ben de çalıştığım için al diyor sandım,geç kalma kuralını unutmuşum bile)

masanın üzerinden birini aldım,baktım sevdiğim bu değil diğerini alayım diyordum ki!

kızım sen bana çikolata alacaksın dedi...:)))

ben de elimdekini bıraktım ve kantinin yolunu tuttuuuum...

en sevdiğim öğretmenim biyoloji ve dil ve anlatım öğretmenimdi,hala da seviyorum:)

tüm öğretmenlerin öğretmenler günü kutlu olsun,

sizin de aşure gününüz zorlusevdam...:)

0|1
    0|0
    • Muharrem ayındayız aşure yaptınmı :) ben rejimdeyim o yüzden yemem ama sen yaparsan 1 kaşık alırım :)

• kapalısın :)

• yeniden dene

Kızlar Ne Diyor 3

• biraz önce öğretmenler gününü kutladım:))

1|1
    0|0
  • Çok güzel söyliyosunda bende kutlarım.Burası twitter-facebook gibi paylaşım sitesi değil bee...

0|0
    0|0
  • bende geldimm :)

eyüp öğretmenim ben çok küçüktüm ya attığınız sıra dayaklarından başka aklımda hiçbirşey yok üzgünüm...her problemi böyle çözmeye çalışırdınız başarılı da olurdunuz .umarım artık emekli olup çekilmişsinizdir . başka çocuklarında hafızasında bu şekilde yer etmemişsinizdir .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...