Arturo vidal 4 yıllıgıne 50 milyon euro bonservis bedelle arsenal'e gitmiş?

şaşırdım nasıl olurda vidal bir ortasaha 50 milyon euro gibi rakama arsenal gibi bir takıma gider (arsenal kaliteli takım ama vidalın daha üst seviye takımlara gitmesi gerek bence)? ayrıca nasıl bir transfer arsenal için vidal?

• baya şaşırdım bende arsenal için çok iyi transfer
    100% (2)86% (6)89% (8)Oy Ver
  • hem vidal hem arsenal için yanlış transfer
    0% (0)14% (1)11% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Vidal salaklık etti arsenale giden bitiyor. belli para için gitti ama niye bir real madrid değil, manu değil şu an dünyada her takımda çok rahat 11 oynar üstelik çok yanşıl transfer

0|0
    0|0
    • arsenalde iyi takım ama vidalın daha üstün takımları hakettiğini düşünüyorum

• Arsenalin şampiyonluğunu hiç görmedim ben :D Eskidendi onlar artık olması imkansız

• imkansız deme kardeş arsenal city chelseaden filan daha zengin takım bakma onlara sermaya takımı onlar.

Kızlar Ne Diyor 1

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Tam takimina gitmiş kendini daha da geliştirebileceği bir takim.

0|0
    0|0
    • yaş 27-28 zaten

• İki üç sene de futbol olarak biraz daha gelişebilir. Pirlo da Juve ye baya yaşli gelmişti ama çok katki sağladi. Gecmişten Emerson, Viera örnekleri verilebilir.

• Cok para vermisler cok.

0|0
    0|0
  • Arsenal üst düzey bir takım Vidal barca realde oynayamaz zaten

0|0
    0|0
    • bence çok rahat oynardı ya rakiticler busquestler oynuyorsa vidal yürüyerek oynar

• iyide vidal avrupadada çok iyi. bugun futbolseverlerin %90ı rakiticle busquestle kıyaslamaz bile vidali hani kroos modric şıwanştayger fabregas tamamda o dediklerim vasat adamlar

• O dediğin adamlar bu sezon maç oynamış bak ayri ca rakitic çok kaliteli bir topçu iddia ediyorum

• vidal yararlı olur arsenalde çok kaliteli topçu

0|0
    0|0

0|0
    0|0
Yükleniyor...