Kadınların kollarındaki tüyler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir etek, şort ya da bikini giyeceği zamanlar bacaklarını alıp geri kalan bütün bir zamanlar üzerinden pantolon çıkarmadığı halde, yine ısrarla bacaklarını alan ama kısa kollu giyindiği zamanlar gururla o kollarındaki tüylerini sergileyen hanımlar.. Naberr? :D

Birde o kollarla gelinlik giyenleriniz var ki, beni benden alıyorsunuz..

Ne o ya, çeyizlik mi o kollarınızdaki tüyler?

0|0
17|11

En İyi Kız Görüşü

• Çok sık uzun ve koyu renkli değilse sorun değildir.Ben kollarımı almıyorum almayı da hiç düşünmüyorum.Vücudumun diğer taraflarıyla uğraşmak yeterince canımı sıkıyor zaten bir de kollarımla mı uğraşacağım.Kol almada yeni moda sayılır daha önce böyle bir şey yoktu.Çok saçma ve gereksiz.Bana abartı geliyor birazda özenmişlik olsa gerek.

3|0
    0|0
    • Katılıyorum. Bu da yeni moda çıktı. Abartılıysa ve eğer kişiyi rahatsız ediyorsa alınabilir de. Normal miktardaki tüyün kime ne zararı olmuş bu zamana kadar?

• Mankenlerin filmlerde gördüğümüz ünlü bayanların kollarında kıl olmadığını fark ettikten sonra bizde alalım diye ortaya çıkmış bir akım

Erkekler Ne Diyor 11

• Yeni çıktı bu moda :)

1|0
    0|0
  • kollardaki kıllar önemli bence, derlerki insanların görüntüsü kendisi hakkında bir referansmış. bence kendine ve başkasına saygısı olan kişi toplumun genel reaksiyonlarına karşı duyarlı olmalı. kıl deyince içi hoş olmayan var mı? bence sadece saç bir kişinin kalbine iltifat edebilir onun haricindeki kıl yada tüy alınsa daha hoş olur. bacaklardaki kaşlardaki yüzlerdeki tüylerin alınıp kolların alınmaması garip bir handikap tabi...

0|0
    0|0
  • O kıllara rağmen o erkek sizi seviyorsa, gerçekten aşıktır size. Kadınlar Kulübü gibi oldu ama mazur görün.

0|0
    0|0
  • Kolundaki kılları almayan birisinin ne kadar temizliğe önem verdigini düşünüyorum. Son zamanlarda kollarına bakmak istemiyorum bayanların, çünkü hepsi yumak gibi geliyor. :)

0|0
    0|0
  • bende de var takımda iyi durur mu ki

0|0
    0|0
  • bence alınmalı ama çok göze batmıyosada boşa kimsenin canı yanmasın

0|0
    0|0
  • çok itici geliyor bana, tertemiz ve pürüzsüz olmalı kollar..

0|0
    0|0
  • Sarısı da siyahı da itici gelir. Alınsın lütfen. =)

0|0
    0|0
  • çok fazlaysa kolunda alabilir . . .

Onun dışında pek de sorun etmem . . .

0|0
    0|0
  • iğrenççç bişey. bazılarında sarı sarı upuzun kıllar var iğrenç ya

0|0
    1|0
  • çok güzeller bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• kendi kollarım hariç hiçbiriyle ilgilenmiyorum. alanın da almayanın da vardır bir bildiği.

3|0
    0|0
  • Hic almadim kollarimi,hicde rahatsiz olmadim.

Baskasinin koluda beni alakadar etmez rahatsiz olsa alirdi.

Demekki degil.

He ayrica kolundaki tuyu almayan kadinlarin temiz,titiz olup olmadiklari bunula esdeger degildir.

kimsi takintilidir alir,kimisi rahattir almaz

Durum bundan ibaret.

6|0
    0|0
  • kadınlar da televizyonda o ünlüye bakıyor bu ünlüye bakıyor kolundaki kılı tüyü sorun ediyor bu ne yaa illa tornadan çıkmış gibi model gibi olmak zorunda değilsiniz muhtelif yerlerdeki kıllar temizlik açısından alınabilir de kollardaki kıllar sorun değil bence.

1|0
    0|0
  • Hayatta kıl kadar derdin olsun :) Kılsız insan mı olur kardeşim. Erkekler orman gibi gezerken ben kolumdaki kıllarla pardon tüylerle gayet mutluyum. Senin başka işin ve derdin yoksa onlarla uğraşabilirsin.

2|0
    0|0
  • Kollardaki tüyler alınmalı diye bir kural mı var? Evet bacaklar sırt göbek bel bunlar itici ama ben ne kendimdeki ne de başkasının kolundaki tüylerden iğrenmedim ya da rahatsızlık duymadım.Benim zaten çok değil ama arkadaşlarımınkini de sorun etmedim.

0|0
    0|0
  • iyidir valla nolsun. senden naber?

5|0
    0|0
  • Hafif kıl varsa uzaktan belli olmuyorsa sorun olmamalıı bence ama aşırı recep ivedik kılı gibiyse alın lady'ler lütfen:D

0|0
    0|0
  • vallaha ben aliyordum birara bayadir almiyorum simdi sevgilimle bulustugumda hatta gosterdim kolumu tuylerini bayadir almadim diye, bana dediki sen almana gerek bile yok hic belli olmuyor. Yani demek istedigim fazla dikkat cekmiyor bu tuyler. Bende hic dikkat etmedim bugune kadar sadece kendi kollarimi gordum,

kendi kollarindanmi bahsettin sende?

0|0
    0|0
  • Başkasının vücuduna ne yapıp yapmadığı beni hiç enterese etmez.Sonuçta kalkıp da milletin orasını burasını öpüp yalamıyorum.Kısacası umrumda değil.

1|0
    0|0
  • Bacak kılları kadar fazla deyilse alınmasına gerek yok bence..

0|0
    1|0
  • ben her ay alıyorum daha temiz oluyo. alınmalıda bence başkalarının görüşüne karışamam isteyen istediğinii yapar ama almak en güzeli kötü duruyo ya açık tende siyah siyah :)

0|0
    0|0
  • Eğerki fazla ve görünürse alınılması taraftarıyım. Ne o kol diye alınmaz diye tüylü tüylü mü gezelim. Hiç estetik değil.

0|0
    0|0
  • gelinlikte haklı olabilirsiniz ama hiç takmam başkaların kolları beni ilgilendirmez

0|0
    0|0
  • Kollarımdaki tüyleri hayatım boyunca hiç almadım

Çünkü ben bile zor görüyorum :))

0|0
    0|0
  • Çok iyiyim. Hele de kollarımdaki tüylerimle. Ben o rahatsız olanların gözlerine göre değilmişim demek ki, kimse için kollarımı alacak değilim. Eğer alınması gerekiyorsa tek bir cins için değil, iki cinste almalı. Çünkü kol tüyleri benim için kadın da ve erkekte aynı güzellik veya çirkinliktedir.

2|0
    0|0
  • Kollarımdaki tüyleri almıyorum. Şu ana kadar hiç rahatsız olmadım. Uyaran biri de çıkmadı. Almak gibi bir zorunluluğum olduğunu da düşünmüyorum ;) .

Bazı kadınlarda çok belirgin oluyor bu doğru. Fakat sir ağda, jilet, tüy dökücü kremler, epilasyon aletleri kökten çözüm değil. Herkesin de lazer epilasyona verecek parasının olduğunu sanmıyorum. Ben karşılarım diyorsan seve seve lazere gidecek milyonlarca kadın bulabilirsin.

3|0
    0|0
Yükleniyor...