Kendimi ölü gibi hissediyorum. Hiç bir yakınınızı kaybettiniz mi?

Kendimi ölü gibi hissediyorum. Hiç bir yakınınızı kaybettiniz mi? link

0|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

• Babamı kaybetdim 11 sene oldu. Onu kaybetdiğimde 17 bile yaşamamıştım en güzel yıllarım babamın acısını çekerek geçirdim. Geçiyo ama zamanla acı vererek hayatın gerçek yüzünü göstererek. Allah kimseyi yakınlarının acısını yaşatmasın. Allah Anne Babaya evlat acısını, Evlatlara Anne Baba acısını yaşatmasın bunu sadece yaşıyan bilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Babamı kaybettim. Bunun acısını bilirim. Boğazında bişey var ve sonsuza dek orada kalacak gibi.. Ama geçicek..

0|0
    0|0
  • 10 yıl önce Annemi kaybettim, 1 yıl önce abimi ve aralarda 2 amca 1 hala ve 1 dayı kaybettim. Kaybetmenin ne demek olduğunu iyi biliyorum.

0|0
    0|0
  • 7 ay önce dedemi kaybettim. Kabullenmekte zorlanıyorum, sanki hala evinde beni bekliyor.

0|0
    0|0
  • Dedemi kaybettim 1 ay önce... Çok üzgünüm.

0|0
    0|0
  • anneannemı kaybettım..alısmak ve kabullenmek zor..

0|0
    0|0
  • En yakın arkadaşımı , can dostumu , kaybettim. Trafik kazasında... gelecek ay tam bir yıl olacak

0|0
    0|0
  • okadar çok ki kaybettiklerim kaybetmediklerim daha az sanki :))

0|0
    0|0
  • Teyzemi kaybettim, hiç unutmuyorum bana kızmasını bile özledim

0|0
    0|0
  • 8 yaşındayken dedemi kaybettim :(

0|0
    0|0
  • geçenlerde amcamı kaybettim genç yaşta insan kabullenemiyor çokkk kötü anlatılmaz o benim kaybettiğim en yakın insandı bi boşluk oluyo içinde tarifi imkansız

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yaşarken, ölüm gibi paradokslara kafa yormak yaşamanı engeller .Montaigne - Denemeler kitabında ölüm üzerine bahsedilmiş bir bölüm var çok mantıklı ve güçlü bir şekilde yazılmış bir yazıydı tavsiye ederim.Ayrıca o kitapta çoğu hayatsal olaya değinilmiş, yararlı olacaktır eğer böyle hayatsal sorunlar karşısında takılıp kalıyorsanız .

0|0
    0|0
  • insanlar birini kaybettiginde onu tekrar göremeyecegi onunla konuşamayacagı.ona sarılamayacagı... için acı çeker. alışkanlıklardan kurtulmak gibi birşey. ama üzülme, gidenin arkasından gidilmez. O seni cennetten izliyordur muhakkak. sen üzülürsen onuda üzersin. o senin mutluluğunu göremek ister!

0|0
    0|0
  • benim gibi hiç ağlamayan dağ gibi biri 16 yaşında babaannemi kaybettim. Ağlamıştim beynimden vurulmuşa döndüm be kardeş. Allah başka dert vermesin.

0|0
    0|0
  • Zaman herkesi bir gün alır o yüzden sadece kendi yaşamına bak sende bir gün ölüceksin ;)

0|0
    0|0
  • kaybettim evet

0|0
    0|0
  • Acilarin en buyugunu gordum.

bir oglumu kaybettim. ve artik hic bir sey icin acı hissetmiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...