Fenerbahçe Taraftarlarının ''Aziz Yıldırım'ın Başkanlığa Aday Olmaması'' için kampanyalar yapması hakkında sizlerin görüşleri nelerdir?


Fenerbahçe Spor Kulübü, 17 yıldır Aziz Yıldırım tarafından yönetiliyor. İlk 10 yıl için, stadımız, Alex’imiz, Carlos’umuz, Löw’ümüz, Zico’muz, Aykut’umuz için, 17 yılda tattırdığı 6 şampiyonluk için kendisine teşekkür ederiz.


3 Temmuz sürecinde Fenerbahçemiz’e karşı oynanan çirkin oyunların karşısında dimdik duran büyük Fenerbahçe taraftarına, taraflı tarafsız bütün Türkiye hayranlık duyarken, ağır bir yükü omuzlarında taşıdığı için kendisine saygı da duyuyoruz. Bunu unutmayacağız. Ama artık vakit geldi. Nefreti sevgiye, öfkeyi başarıya dönüştürme vakti geldi.


Büyük Fenerbahçe’nin haklarını koruma, yurtiçinde ve yurtdışında şampiyonluklara, zaferlere koşma vakti geldi. İçinde bulunduğumuz mali kriz ile dürüstçe yüzleşip, hayali değil gerçek adımlar atma vakti geldi. Şanlı bir törenle, anlayışla ve iyi niyetle, “rıza" ile ayrılmanın vakti geldi.

Daha fazla riske girmeden, her Fenerbahçeli’nin gönlünde hala iyi bir anı varken, “hoşçakal” deme vakti geldi. Eğer siz de aynı fikirdeyseniz; Tıklayın. İmzanızı atın.

www.bizfenerbahceyiz.com #adayolma

  • Aziz Yıldırım Başkanlığa Aday Olmalı.
    A seç
  • Aziz Yıldırım Başkanlığa Aday Olmamalı.
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
15

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...