Kimler GALATASARAY' dan nefret ediyor?

Türkiy de sike yapan ilk ve tek takim galatasaraydir.

0|0
4|21

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben genel olarak hepsinden nefret ediyorum.

0|0
    0|0
  • İlk ve tek takım mı ulan güldürmeyin git işine :D

0|0
    0|1
  • Nefret değil de adil olmadığını düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Türkiy ahahahha😂😂😂 hoşt

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 20

• Ilk ya da tek takimdir demek zor ama 1986-1987 sezonunda sike yaparak sampiyon oldugu asikardir. 14 yildan beri sampiyonluk gormeyen Galatasaray'in bu sucu o donemde tesvik priminin futbol hukuku icersinde suc kapsamina girmediginden yargiya intikal etmemistir. 2003 yilindaki Telegol programina telefonlar katilan, donemin Malatyaspor futbolcularindan bazilari Besiktas'i yenmeleri karsiligi Galatasaray'dan tesvik primi aldiklarini alenen itiraf etmistir. Ayrica dipnot olarak dusulmesi gereken ilginc bir olay da, ayni sezon Diyarbakirspor ile Besiktas arasinda Diyarbakir'da oynanan lig macinda, kimsenin anlam veremedigi bir sertlik vardir Diyarbakirspor tarafinda. Tribunlerden bozuk para, cakmak falan degil, caki-bicak atilarak Besiktas aleyhine inanilmaz kufurlu tezahurat yapilmaktadir. Diyarbakirspor'un Besiktasa karsi boylesine sert bir tutumicersine girmesine kimse bir anlam verememistir zira bu iki takim tarihleri boyunca sadece 10 kez karsi karsiya gelmisler ve aralarinda bilinen cok ciddi bir husumet de yoktur. Bunun disinda, Galatasaray'in Eskisehirspor ile Ali Sami Yen'de oynadigi ligin son macinda, GS'ninkazandigi bir serbest vurusta Eskisehirspor'un sabikali kalecisi Zalad'in, donemin GS futbolcusu Xhevad Prekazi'ye eliyle sol koseyi isaret etmesi ve Prekazi'nin de topu o koseye gondererek golu yapmasi da kafalari kurcalayan bir olaydir.
    Kisacasi, kimse masum falan degildir. Turkiye futbol tarihi pisliklerle doludur. Fenerbahce'de yapmistir, Galatasaray'da, baska kulupler de...

0|0
    0|0
  • Acıkcası.
    Türk futbol tarihinden ya haberin yok
    ya Galatasaray Sampiyon oldugu icin kızan Fenerbahçeli bir arkadaşımızsın
    Ancak biraz Türk futbol Tarihini okumanı tavsiye ederim:)

0|0
    0|1
  • G. Saray Türkiyedeki tek Fransız sever kulüptür. Devletten beslenmeyi sever ve uzmandır bu konuda.. Şikenin de patenti onlarındır.

0|0
    0|0
  • E bize görede fener şike yaptı buna ne dicen?

0|0
    0|1
  • Büyük külup olduğu için kıskançlıktan nefret edebilirsin, haklısın

0|0
    0|1
  • O degil de ne koyduk :D

0|1
    0|1
    • l*n aynı görüşe sahip olmasak koymak için bişe derdim de neyse :D

• Galatasaray değil galeteseray
    #başınıtutcincon

0|1
    0|0
  • Sktr ulan

0|1
    0|1
  • Arkadaş daha hazmedememiş nereye saldıracağını bilemiyor :D

0|0
    0|1
  • ben sadece melodan nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • Galatasaraylı olmayıp futbolu takip eden herkes.

0|0
    0|1
  • ben e been

0|1
    0|0
  • Espri yaptı kazım

0|1
    0|1
  • fenerlisin galiba

0|0
    0|0
  • Galatasaray dan değil de Felipe Melo dan acayip nefret ediyorum.

0|0
    0|0
  • Kedi , ciğer hesabı :)

0|0
    0|1
  • Ya tam bir sıgırsin ya

0|0
    0|0
  • Sikeyi onlar getirdi

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeden oğrendik 😉