Kötü kızlara neden kaşar denir? Neden tulum çökelek değil de kaşar?

Erkekler size soruyorum, kaşar kız kimdir nasıldır? bi kızın kötü olduğunu bilseniz de neden sevmeye devam edersiniz?

Güncellemeler:
bi kızı ne kdar surede erkkler ytga atarlar pkı?

0|0
14|22

En İyi Erkek Görüşü

• Her önüne gelenle yatan evlilik dışı ilişki yaşayan erkekte benim için aynı kategoridedir kızda .

Bu iş sadece kıza yanlış değildir erkeğede yanlıştır , şu kafa yapısı maalesef değişemiyor bir türlü erkek yapınca aslansın büyüksün deniyor ama kız yapınca o... yollu namussuz oluyor .

Bence kızlar hangi ithamlara maruz kalıyorsalar yaptıklarından dolayı erkeklerde aynı ıthamlara maruz kalmalılar .

3|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 21

• Kaşar, eski dilde kaşer, yemeğe uygun, elverişli anlamındadır...

Kaşar kızlarda, kuytularda yiyişmeye uygundur. E şimdi ne desinler? Tulum peynir mi desinler? Kaşar işte.

0|1
    0|0
  • Güncelleme cevabı: Kız ne kadar zamanda vermek isterse o kadar zamanda...

1|0
    0|0
  • kaşarın fıyatı hepsinden ucuz çünkü

2|1
    0|0
  • bir dilim pastaya bir bardak kolaya yada bi kaç biraya apış arasını açan ve kendisini size sunan kızlardır

erkekler tarafından bok atıldığı halde yine erkekler tarafından peşinde koşulan kızlardır.

iyi kızlar cenneteeee

kötü kızlar her yereeeee

kaşar kızlar nereye, nereye de giderler

0|0
    0|0
  • bilmiyorum ben de. ne anlama geliyor şu kaşar? kaşarlık?

ama ona buna "kaşar o kız" diyen kızlara tercih ederim kaşarları

1|0
    1|0
    • +1 vercektim yanlışlık oldu

• kendilerine göre yorum yapıyorlar işte kaşar falan yok

• sağır duymaz uydurur kaşar durmaz vurdurur :F kaşarlar halkın refahı için gerekli

1|1
    0|0
  • eski bir atasözü derki; az kaşardan tost, çok kaşardan dost olmaz... burdanda anlasıldığı gibi kaşarlık bir cinse (kadınlara) ait değildir. erkeğin kaşarıda mevcut olmakla beraber daha tehlikelidir..

2|0
    0|0
    • ewet hklısın. sen olsan severmıydn sahıplenırmıydın bı kızın kotu oldugunu bılsen bıle ?

• yok hocam benim kaşarlarla ilişkim sadece tost ile sınırlıdır..

• Ben tulum peyniri diyorum amac farklilik

1|0
    0|0
  • Güncellemeye cevap ; en kısa sürede yatağa giren kaşar diye adlandırılır.. Peki kadın ne kadar sürede yatağa girer ? Sorular çok garip.. Yatağa atma süresini biz belirlemiyoruz ki.. Geleceği varsa geliyor zaten.. Zamana çok takılmam..

Ben kaşar yerine motorize demeyi tercih ediyorum..

0|1
    1|0
  • Hayata kadınlarına bile hayat kadını denmediği günümüzde, kibar erkeklerin kullandığı bir tabirdir. Kaşar kız sevmek kaktüsü bağrına basmak gibidir acıtır.

0|0
    0|0
  • Amaç yataga atmaksa pek zor olmaz.

Biraz para gerek, birazda dil.

Hepsi o.

0|0
    0|0
    • peki sevdgın bı kızsa? ksar degılse?

• Kız olması kaşar olmadıgını göstermez ki.

Herkesin koynuna girip sonra benimle evlen diyen kıza bi tekmeyi de ben korum.

• En ufak pasa atladıgı için ufacık söze Eridiği için olabilirmi ?

0|0
    0|0
  • kaşar çok tercih edilen bir peynir türüdür. bu yüzden piyasa kızlarına kaşar denir. piyasası ve alıcısı çoktur çünkü. kaynak vermek istemiyorum :)

bir kızın kötü olduğunu bile bile sevmem. nasıl bu sonuca ulaştığını bilmiyorum.

0|0
    0|0
    • burcun ne?

• sordum cnku sevdgm adam kşar bırıne aşık o da dılde oyle dyo ama bı bgdasm ypmk içn burcunu sordm

• akrep. ne alakası var?

• sadece kaşarla tost yapılır .

0|0
    1|1
  • Sevmeyiz. Sevişmek istemekteyiz. :)

0|1
    0|0
    • pki seviştgınız her kızı kaşar olrk mı goruyosunuz dyelım kı bakıreydı ılkı ysadı senınle gne de kasar dermısn arkasndan altıma yattı gıttı dermısn pkı?

• pkı boyle cumle kurdgun bı kızı sevmezdın dmı?

• Sevdiğim insanla sevişirim. Diğerleriyle yiyişirim. Bir erkeğin seni sevdiğini, yüzünü

okşamasından, seni koklamasından anlayamıyorsan, bunu bariz bir şekilde hissedemiyorsan bir problem vardır. Sen de ya da karşıda. Sevdiğin adama şevkatle yaklaşırsan, kadın olduğunu unutmadan bir bayan gibi yaklaşırsan. Hakkında bu tip düşüncelere kapılıyor mu diye kaygılanmazsın.

• insanoğlunun o* olmadan önceki evresi( karekter olarak )

0|0
    0|0
  • işte o kaşarın nekadar eski yada nekadar yeni olduğuna bağlı

0|0
    0|0
  • kızların tavlamasına veya azgınlığına bağlı

0|0
    0|0
  • Kelime olarak kaşar la arasındaki bağı sormuşsun ama bende bilmiyorum.Ama araştırıcam bu konuyu.

0|0
    0|0
    • tamam bızı de aydınlatrsan sevınırım:)

• Kaşar peyniri çok çabuk eriyen bir peynirmiş doğal olarak kaşar diye tabir edilen kızlarda biraz huyuna gidince eridiği için öyle söyleyenler varmış

• aydınlttgn içn sagol:)

• Kasar kiz, gecen gün sorulan basit kiz ile aynı anlamda. Kendisi gibi erkek arayanlara deniyor.

0|0
    0|0
  • Bir tür bakire her tür erkekle çikmistir fakat kizligini vermemistir

0|0
    2|5
    • bşka bişiler vermiştr :D

• aynen öyle =) bak kasarin biri bana eksi vermis :)))

Kızlar Ne Diyor 14

• daha önce benzer bir soruya verdiğim soruyu aynen kopyalayıp yapıştırıyorum izninle:

"aslında herhangi bir iş veya konuda iyice uzmanlaşmış, o işin iyi kötü her yanını öğrenmiş insanlar için kullanılan bir argo sadece. muhtemelen de kaşar peynirinin bekleyip eskidikçe, hatta küf tuttukça daha lezzetli hale gelmesine dolaylı bir gönderme yapan bir jargon (argonun ustasıyım, etimolojinin hastasıyım:))

fakat seksist bir biçimde, bir kadının cinsel deneyiminin fazlaca olduğunu ifade etmek için kullanılır oldu son zamanlarda. ben olumsuz anlamda kullanmadım ve kullanmam da, ancak kullanıldığında da en çok rahatsızlık duyduğum kelimelerden biri olmadığını itiraf etmem gerekir sanırım..."

2|0
    0|0
  • Bir laf vardır ya hani.Çok yaramaz çocuğu annesi döver ama çocuk alışmış artık dayak bile etki etmiyor.Millette o çocuk için bu artık kaşarlanmış der.Yani alışmış,dayak yolundan defalarca geçmiş :)

Bahsi geçen kızda sürekli erkeklerle birliktelik yaşadığı için bu yakıştırmaya layık görülüyor çok sevgili insanlar tarafından.

1|0
    0|0
  • kaşar her dala konana denir.önüne gelenle birlikte olana. bunu bu zamanda bu çağda bilmeyenlerde varmış ya dicek bir şey yok.

1|0
    0|0
  • Kaşar kız diye basit kızlara deniyor argo kelime. ben pek hoşlanmıyorum bu tabirden.Her kaşar denen kız basit değildir aslında.Kıskanılır hemen kaşar denir.Hiç tanınmaz bir iki kahkaha attığı duyulur kaşar denir.Erkek arkadaşlarıyla vakit geçirir kaşar denir.Konuşkandır biraz gevezelik yapar kaşar denir.Tamamen önyargıdır bence.

1|0
    0|1
    • kesınlıkle sana katılıyorum

• Kaşar çok çabuk hava şartlarından ve ısıdan etkilenir... Bir<kız her gördüğüne tabiri caiz ise asılıyorsa bu peynir türüne benzetmişler... Ama siz neden bu soruyu gizli sordunuz? Buldum... Çok saçma olduğu için...

1|0
    0|0
  • bu sıtede okuduklarım benı beden alıyor. neden Kızların yaşadıkları cınselıge vermek yatmak gıbı ısımler takılıyor..

1|0
    0|0
    • bılmıyorum onu erkklere sormk lazım

• erkkler kızlara cınsellık gozuyle bkıyor bazı erkkler yani:) tek amaçları bu htta yatabılcek kızları tercıh edıyolar

• Ama bızde bu tarz yaftalamalarına ızın verıyoruz farkında mısın...

• kizlar hemcinslerine bu kelimeyi erkeklerden daha cok kullanir.

erkek kasar dedigi bir kizi sevmez seviyorsa zaten o kizdan tekme yedigi icin hirsini alamayip bu kelimeyi söyler.

birde hic alakasi olmadigi kisilere sirf zevk olsun diye söyleyenler vardir

link

1|0
    0|0
  • böyle gelmiş böyle gider :)

1|0
    0|0
  • link aradım buldum valla :)

2|0
    0|1
    • hmm anladım şimdii gayet acıklayıcı bı lınk çok sagol:) ben yenı oldugum için bılmıyodum daha once soruldugunu

• Yok daha önce sorulduğu için yazmadım zaten belki buradan bulunabilir cevap diye :):)

• erkeklere de öyle bi lakap bulmak lazım o halde kızlar kaşar oluyorsa bazı şeylerden dolayı erkekler de başka bişey olmalı da ne o şey?!

1|0
    0|1
    • neden erkekleri kattın ki şimdi kaşar kelimesi her kız için mi geçerli

• ekmek olabilir.. ekmek arası kaşardan yola cıkarak :))

• yok her kız için değil de öyle kızlar kaşar oluyosa kötü erkeklerin de bi adı olmalı diye:D

• nice zamandır ben de bu sorunun cevabını arıyorum..

1|0
    0|0
  • kaşar çabuk eridiğinden sanırım...

güncellemene cevabım, 2 dakika 45 saniye 13 salise

0|0
    0|0
  • Birde taze eski kaşar muhabbeti vardır. Onlar türlerinin son örnekleridir.

0|0
    0|0
    • belirli bı yasa gore mı dyolarmış onu da eski kaşar yeni kaşar?

• Evet 35 40 yaş eski oluyor yani kaşerlaşmış :)))

• herkesin sevilme hakkı vardır

0|0
    0|0
    • tabıkı de ama bu kaşar muhabbetı ne erkekler arsında onu merak edıyorum :)

• kendi değer yargıları ile gördüklerini betimliyorlar

• kızları da kendılerı gbı goruyolar kişi kendinden bilir işi hesabı:D

Yükleniyor...