Eski sevgiliyi unutma yöntemleri nelerdir ?

Arkadaşlar standart cevaplar istemiyorum bir de abuk sabuk dalga geçmek için cevap verenler dikkat edin çok ağır küfürler biliyorum . . .

Şimdi sıra geldi dertlerimi sıralamaya;

Ayrılığımızın tam olarak 190. günü ne yaptımsa olmadı bir de fotografik hafızası çok kuvvetli birisi olarak onunla ilğili her ayrıntı aklımda :(((

Yani hiç bir eşyasını ortalıkta bırakmadım,

Bütün kötü özelliklerini, beni kırışlarını, hırpalayışlarını aklıma getirdim olmadı,

Çivi çiviyi söker dedim yeni ilişkilere yelken açayım belki aklımdan çıkar dedim bu da işe yaramadı hala dediler gibi özlüyorum işin garibi bu özlem git gide artıyor şimdi yardımınıza muhtacım ne yapmalıyım arkadaşlar ?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim standart cevap istemiyorum diyorsun benim fikrim sana standart gelecek kendinde yazmışsın zaten..Yeni ilişkilere yelken açmışsın ama olmamış değil olur illaki olur bizzat ben yaşadım çünkü yeni ilişki yaşamalısın ayrıca birbirinden farklı kızlarla tanışmalısın sohbet etmelisin kızların bol miktarda bulunduğu yerlere gitmelisin değişik değişik kızlar görmelisin..Aklından çıkarmadığın kızın fiziki özellikleri sima hoşluğu aklını başından almış olabilir her kızın aynısından yada eskisinin daha iyisinden daha güzelinden bulunur yeterki kafanı kaldır gözlerini aç ve bütün kızlara bak..

0|0
    0|0
    • Valla olmuyor kardeşim kızların çok bulunduğu bir yerde okuyorum zaten ama olmuyor gerizekalı hatta mal ama özlüyorum ben onu boşluğunu dolduramıyor kimse .//

• Bak kardeşim bu durumu bende yaşadım unutmam edemem aklımdan çıkaramam dedim başkasını sevemem dedim büyük aşk yaşadım ama sonra başkasını sevdim oda bitti ama ilkinden aldığım dersle ikincisinden ayrılmanın tecrübesinin faydasını gördüm..Gel gelelim bende birazda inat ve gurur vardır aşırı derecede kadınlar gururlu erkekleri severler hiç arayıp sormadıysan o sana gelebilir sabret bana geldi mesela..Ama gurur inat derken uzaktada durmayacaksın onun sana gelmesine ortam yaratmayıda bileceksin..

• Bakalım ...

Kızlar Ne Diyor 4

• teknoloji uzayda tatil imkanı sağlayabilecek kadar gelişse de henüz o kadar gelişemedi ne yazık ki kocakarı yöntemleriyle devam ediceksin: zaman. zaman. zaman.

0|0
    0|0
    • Çok standart bir cevap oldu gibi ''gibi'' ...

Ayrıca uzayda tatil imkanı olsa bile ben bu ögrenci halimle karşılayamazdım onu emin ol :))

• ben niye anlatamıyorum ki derdimi :)

• Yok arkadaşım anlatmak istediğini anladım merak etme sadece anlamamazlıktan geliyorum :((

• şuan aynı durumdayız benim daha çok taze 2 gün oldu bence en iyi başka şeylerle ilgilenmek gitar müzik ne biliyim belkide bir iş bi tatil ama başkasını düşünme bence bu biraz karektersizliğe giriyor biri varken aklında

0|0
    0|0
    • Yok zaten düşünemedim 2 gün katlanabildim başkasına sonra öyle ilgisiz öyle ilgisiz davrandım ki olmayacağını anladılar ...

Ögrenci hali para yok tatil planı falan imkansız gibi ./

• sen elinden geleni yap kardeşim ki yapmadım deme olmadıysa inan yaralar iyileşir tamam silip atamazssın ama iyileşir o sana ulaşmaya çalışıomudur acaba

• Sanmıyorum :((

Çok korkaktı eşek sıpası hele ki annesine karşı duyduğu korku tüm her şeyi bastırıyordur eminim...

• Bu nasıl bir tehdit ya tamam dalga geçmeleri hoş değilde seninde bu tavrı takınman garip...Önce o ağır küfürleri sonra o kızı unut...Onlardan herhangi birini duymuşsa o kız şuan onu öldü say yoluna bak

0|0
    0|0
  • git en yakın arkadaslarına sırayla teklıf et amac onu sinir etmek olsun

0|0
    0|0
    • Yok o kadar karaktersiz değilim arkadaşım :))

Zamanında kendinin yakın bir arkadaşı bana bu teklifte bulunmuştu ama redetmiştim ...

Erkekler Ne Diyor 3

• Kardeşim Senin yine İyi.

Benim 3.5 Sene Çıktığım Kızla 1 Senedir Ayrıyız ben ona ilk ve son sevdiğim kızsın dedim.

1 senedir ayrıyız artık yüreğim acımıyor ama çok özlediğim doğru onu çok sevdiğimde bi ayrı gerçek. insan zamanla acıları kesilip özlemi kalıyor. acıların azalır ama en az 6 ay geçmesi gerekir. Ben ala onu seviyorum. O Gelmese de Ona Sadık Kalacağım.

0|0
    0|0
  • Onun seni değilde bi başkasına gönül verdiğini düşünmeyi dene. Bunu yaşamayan biri cevap veremez dostum.

0|0
    0|0
  • hep söylerim onu sıçarken düşün

0|0
    0|0
Yükleniyor...