Trabzon'da ki G. Saraylılar şampiyonluğu nasıl kutladılar acaba (anketli) ?

sadece biraz ironi hemen kizmayalim..

• Evde pasta keserek
    29% (2)33% (4)32% (6)Oy Ver
  • İçlerinden cimbom bom diye bağırarak
    14% (1)17% (2)16% (3)Oy Ver
  • Tüm perdeleri çekip gs forması giyerek
    14% (1)17% (2)16% (3)Oy Ver
  • Şimdi meydanda kutlama yapmak vardı diye hayal kurarak
    0% (0)17% (2)11% (2)Oy Ver
  • Acaba kutlama yapsak ne kadar döverler diye hesap yaparak
    43% (3)0% (0)16% (3)Oy Ver
  • Gs formasında ki armayı söküp yok abi bu Kayserispor forması Kayseri'nin süper lige çıkmasını kutluyoruz diyerek
    0% (0)16% (2)9% (2)Oy Ver
  • Trafikte korna çalıp yok abi ne kutlaması düğün konvoyu bu diyerek
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
@varyans sen iyi bilirsin :D :D

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Trabzonu bilmem de Beşiktaş semtinde polisler bile yollari kapatti kutlama olmasin olay çikmasin diye.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hahahhahahajaja dun gayette giydim metin oktay formami ciktim sokaga kutlama diye bisey olmasi mumkun degil zaten ama forma giymeye bayrak asmaya ses cikarilmaz. Benim odamin caminda kocaman bayrak asili heryerden gorunur sekilde 😄

0|0
    0|0
  • cogu trabzonlu ts sporlu oldugu icin büyük birsey oldugunu düsünmüyorum ve trabzonsporlularin buna karsi cikacagini hic düsünmüyorum nede olsa ikisi düsman degil ancak fener sampiyon olsaydi ozaman orda kiyamet kopardi

0|0
    0|0
  • Evde pasta keserek

0|0
    0|0
  • fazla tepki vermediler :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• A dedim :) saka bir tarafa isteyen bayrak asar isteyen forma giyer ki yukarda @varyans ornegi var abarti kutlama tabiki olmaz ama trabzonda karadenizde severler GS yi sadece fener bisey yapamaz BJK de giyebilir formslari.

0|0
    0|0
    • Ziyaaa :D bir kızı dövecek kadar hayvan değiller heralde yiyosa bir erkek çıksın gezsin öyle eğer senin dediğin kadar anlayisli olsalardı kutlama yapmak icin çok adam çıkardi karadenizde gsyi sevebilirler ama bu Trabzon için geçerli değil gs yalakaligi sadece yönetimde olur taraftarda olmaz ayrica gs store karadeniz turunda Trabzon'a uğramadan geciyo o kadar sevilmesine rağmen ayrıca @varyans akçaabatliysa eğer Trabzon gibi olmaz çünkü zamaninda samsun taraftari küfür ederek geziyodu orda..

• Dedigim gibi fazla abartili olmaz zaten dostum ama forma bayrak fb olmadigi surece bisey demezler.

• Seni avni akere gs formasıyla götürmek lazım :D

• trabzonda sadece trabzonsporun başarısı kutlanır !!!

0|0
    0|0
  • merak etme kutlamışlardır kardeşim onlar birbirinin yataş karısı kocası

0|0
    0|0
  • tokatlımısın len ! :D

0|0
    0|0
  • Nedir birader sizdeki bu kıskançlık, eziklik, varosluk, magandalık?

1 gs formalı adama 20 apaçinin dalması mıdır mk delikanlılık? Al eskisehirspor'u vur ts'ye. İkisi de leş apaçi sürülerinden olusup millete saldırıyor 50 kişi. Sonra vay efendim delikanlılık ayakları.

Sie go ergen

0|0
    0|0
    • Ben Trabzonlu degililm ki ama sen istersen bide bunu nette degilde Trabzon'da söyle teker teker gelin demeyide unutma sonra karekterin gibi ezilirsin :D

• Evde pasta keserek kutladılar.

0|0
    0|1
Yükleniyor...