Spor yaparken çok fazla terliyorum. Neden olabilir?

Spora yeni başlamadım, aylardır yapıyorum ama hala çok terliyorum. Nedeni nedir? Bu kötü bir şey midir?

Güncellemeler:
...

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Vucutta yakilan yaglardan su aciga cikar. Bu da ter olarak vucuttan cikar. Cok dogal yani terlemen :)

0|0
    0|0
    • Ama kilomda bir eksilme olmuyor

• Yag olcumude yapan tartilar mevcut. Spor salonunda bu tartilardan yokmu? eger yoksa eczanelere de sorabilirsin.

• Tamam teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 14

• Metabolizman hizlı çalışıyor, genellikle spor esnasında aynı sporu yapıp biri ciddi anlamda daha fazla terliyorsa, metabolizma hızı ve ter bezlerinin fazla salınımı ile alakalı bir durum, dert edilecek bir durum değil eğer ki spor esnasında 1-1,5 lt su içersen, ve spordan sonra en az yarım litre su.

0|0
    0|0
  • Toksinleri atıyorsun.. Sebebei Vucundaki yağ Oranının yüksek olması.. Terlemek çok iyidir bütün pisliği atar vucudundan..

Diğer sebebi ise Vucut İdrar yolu ile atamadığı sıvıyı Terleme yoluna giderek atar..
    Bilgin olsun..

#Just.

0|0
    0|0
    • Yağ oranımı bilmiyorum ama bilmem gerekiyor demek ki
      Teşekkürler

• Bende senelerdir terliyorum spor yaparken sağlıkli insanlar terler spor yaparken bişe olmaz terlemeye devam.

0|0
    0|0
  • sıcaklık basıyor vucud ısısı

0|0
    0|0
  • Kotu degil, tempolu calisiyorsun demekki.. terlemek iyidir odem ve toksin atarsin.. ama spor esnasida bol su icmeyide ihmal etme

0|0
    0|0
  • iyi bişey

0|0
    0|0
  • vucut sıcaklıgın yukselıyo vucutta dengeliyo gayet normal terlemessen sorun zaten

0|0
    0|0
    • O halde vücudum aşırı ısındığı için çok terliyorum belki de

• Teşekkürler

• Yag oranin fazla o yuzden

0|0
    0|0
  • spor yaparken terlemek kötü değil ki...

0|0
    0|0
    • Yarım saatlik bir antremanda yarım kilo ter atmak normal mi yani?

• Rica ederim mutlu günler =(

• =) olacaktı

• Ter bezlerinden kaynaklaniyor sanırım bazı insanlarda normal bir durum

0|0
    0|0
  • spor yaptıgın için vücut temizleniyor ondna olabilirmi?

0|0
    0|0
  • Kilo veriyon demek :)

0|0
    0|0
  • E heralde

0|0
    0|0
  • Gayet normal

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2