Sizce annesi beni ters karşılar mı ?

Bana yardımcı olabilirseniz sevineceğim...

Merhaba arkadaşlar. Ben 21 yaşındayım. 3.5 yıl süren bir ilişkim vardı. Eğitim sebebiyle bir süre yurtdışında bulunmam gerekiyor. Benim yurtdışına gideceğimi öğrenen erkek arkadaşım çok mutsuzdu ve birbirimizi sürekli hırpalamaya başlamıştık. En sonunda ben pes ettim. Ve bu sevdayı kalbime gömerek, onu aramadan yurt dışına çıktım. Fakat eski sevgilimin doğumgünü yaklaşıyor. Beni halen sevdiğine eminim. Ama ona hediye yollayamam. Dolaylı bir yoldan, onun yüzünde tebessüm ettirebilmek amacıyla, benim hakkımda ''Onunla iyi ki çıkmışım'' dedirttirebileceğim bir fikir düşündüm. Eski sevgilimin doğumgününde, annesine bir hediye yollamayı düşünüyorum. ''İyi ki böyle bir evlat doğurmuşsunuz. İnşallah ömrünüz boyunca birbirinizden hiç uzak olmazsınız. İyi ki doğmuş, nice yaşlara'' tarzı bir kağıt da olacak üzerinde. Sizce annesi beni ters karşılar mı ? Çünkü annesiyle daha önceden tanışmamıştık. Şimdiden yardımlarınız için çok ama çok teşekkürler arkadaşlar.

Güncellemeler:
Arkadaşlar bi kaç kişinin daha fikrini alabilirsem daha kolay karar vericem bunu yapıp yapmamak konusunda. Lütfen.

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• annesi seni ters karşılamaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• eski sevgilim demiş sin o artık eskide kalmış kafanda o da seni çok seviyorsa çok mutlu olur beni unutmamış diye annesine hediye göndermen oğlunu iyi tanıyorum gelinin olmak istiyorum anlamına gelir buda geri etki edebilir olumsuz tanımadığı için seni

0|0
    0|0
  • bence hiç böyle işlere girme. ortalığı yeniden karıştırma. kısa ve öz bir mesaj, kısa süreli bi konuşma daha güzel olacaktır.

0|0
    0|0
  • kendini vazgeçilmez yada yerin dolmaz sanma sakın sen bu sevdayı kalbine gömüp ona haber vermeden gittiysen dikkat etde yeni sevgilisi alıp okumasın o kağıdı :) sonra onun yüzündeki tebessüm senin gözyaşların olur :)

0|0
    0|0
  • alakasız olur bence... annesiyle tanışsanız tamam dicem.. baska bi yol dusun derim

0|0
    0|0
  • kimse sevgilisinden uzak kalmak istemez. gitmeni istemediği için birbirinizi hırpalamışşsınız..ayrıca veda etmeden gitmişsin. tekrar dönmek istiyorsan düşündüğünü kendisi için yap. yoksa umut verme.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...