Arkadaşlar yaptığım şeyden dolayı sakın beni yargılamayın bana sadece sorduğum sorunun cevabını verin lütfen

benim 2 senelik bir ilişkim var. aileler bile tanıştı resmen sevgilim benden özel bölgelermin resmini çekip atmamı istemişti böyle bir gece konuşuyorduk bu konulardan. ben resmlerini sildi zanediyordum silmemiş ayriyetten bunu bir kaç kişiye göstermiş kuzeni bana bunu söyleyince deliye döndüm çok özür dileri yalvardı filan affetim ama hep yüzüne vurdum bugünde bu olaydan dolyı katlanamadığım için hepten ayrıldım sizce seven insan bunu yaparmı ya yüzük takıcaktık haftasonu ya

0|0
8|24

En İyi Erkek Görüşü

• Sapık lan o çocuk . Komalık etmek gerek .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• bence hayatının en büyük hatasını o yüzügü takmakla gelecegini karatmış olursun ne demek ya insan namusum dedigi kişinin mahrem resmini isteyecek ve bunuda kuzenlerine gösterecek ne kadar midesi geniş biri allam yarabim okuyunca deli oldum vall arkadaşım sakın ama sakın yüzük takma telini elinden al o resimleri sil tabi bilgisayara falan kayıt etmemiş ise valla çok büyük belaya çarpmişsın olaki bunu koz olarak kullana o zaman karakola git hakkında suç duruyurusnda bulun aman diyorum başka bi şey memiyorum bu gün mahremini kuzenine gösteren yarın mahrem anında kuzeninede izletir hatta gel eşlik et der uzak dur arkadaşım

2|0
    0|0
  • Baskasina gostermisse yeterince sevmemistir insan sevd8gini gozunden sakinir

1|0
    0|0
  • Ayrıl, bitir. Suç biraz da sende, neden yolluyosun resmini?
    Yollasan bile bunu yapan bi insanla birlikte olmazsın dimi? İlerde neler olur düsün yani

1|0
    0|0
  • resimleri kendi elinle sil ve bir daha görüşmek istemedigini belirt arama sorma bi daha de ve uzaklaş ordan

1|0
    0|0
  • insan sevdiğini paylaşamaz nasıl gösterir sonuçta ikinizin özel yaşamı yaptığı büyük yanlış bu hata karşısında ne diyor bir dinle

1|0
    0|0
    • sorduğumda gözlrni benden kaçırıyor ve kıpkırmızı oluyor özür diliyor

• bari önce sildirip
    sonra ayrılsaydın

1|0
    0|0
  • Buluşmayı kabul etmicektin.Madem ettin,senden hoşlanmıyorum, artık seni istmeiyorum gibi şeyler söyle.

1|0
    0|0
  • Sakın ama sakın geri dönme.Seven biri böyle bir şerefsizliği yapmazdı.Olduki barıştın sen ona karşı bir şey hissetmezsinki.

1|0
    0|0
  • Beter olsun p*zev*nk. Şöyle milletin güvenini kazanıp, resimlerini yollatıp, bide millete göstermek nasıl bi midesizliktir ya. Aklın varsa çıkar hayatından.

1|0
    0|0
  • Seven insanın yapacağı iş değil bu. Seven sevdiğini yalnızca kendine saklamak ister

2|0
    0|0
  • nasıl yolluyosunuz ki? Onu yollayan birebirde gösterir zaten göstermekten de kötü fotoğraf çekmek. Bu arada resim çizilene fotoğraf çekilene denir.

0|0
    0|0
  • eğer birini seviyorsan ve o sevdiginin mahrei özeli sende ise (mesela resmi) bunu başkasına göstermek insanlık degildir bunu gizlemektir en güzeli bir erkek sevdiginin özellini kimseyle paylaşmamalı...

0|0
    0|0
  • o insan hala çocuk kalmış bir terapiste görünmesi gerekiyor...insan nişanlanıcağı kıza yaparmı böyle birşey...ortalık şerefiz kaynıyor kardeşim...

0|0
    0|0
  • o yuzuk takmaz aga sadece baska bır sey takar dıkkat et

0|0
    0|0
  • evlendikten sonra seni pazarlayabilir insan evleneceği kızın nü resmini başkasına gösterirmi cahil.

0|0
    0|0
  • normal fotoğrafını göstermeye çekinir insan. ayıp bence hemen bitir.

0|0
    0|0
  • Ben bunların eş tanımını ...!

0|0
    0|0
  • yüzükten önce ayıktığın iyi olmuş açıkçası :D bunu seven yapmaz Allah için yaptığı şeye bak :/

0|0
    0|0
  • bu nasıl bi fantazidir ya. kuzenine neden gösterdiğini sorsaydın keşke çok merak ettim

0|0
    0|0
    • söylemiyor özür diliyor durmadan gerizekalı

• kuzeni söyledi dikkatli ol diye. seviyor ama sapık flan dedi bende bu nasıl sevmek filan baya bağırıdm çapırdım yüzyzde sordm neden yaptn dye kızardı gözlrni kaçrmya başldı srtı dştü flan özr dledi özr dlemekle olmyr dedim

• sapık bu herif ya cidden

• bence bir şans ver o fotoları sil yedeği vardık pc sinde telefonunda onları araştır bul ve onlarıda sil sonra hepten ayrıl . çok şerefsiz bir kişiliği varmış . ulan sevgilin sana güvenmiş fotolarını göndermiş sen ne hakla bşkasına gösterirsin . ama buda sana ders olsun

0|0
    0|0
  • ayrıl ondan hemen. bir işe yaramaz o

0|0
    0|0
  • ben yapmam unut gitsin

0|0
    0|0
  • en dogrusunu yapmıssın mahremını ne nıyetle orda burda gosterır ınsan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• yuhhhh öyle şey olurmu ya evliliğe adım atmış insan bunu nasıl yapabilir helalim diye sahiplenmesi gereken yerde yaptığı şeye bak ..

1|0
    0|0
  • Bir kadın ağlıyorsa aynı zamanda, sizi ne zaman ağlatacağı günü düşünüyordur. Geçmiş olsun, boku yediniz.

3|0
    0|0
  • Ayrılmakta geç bile kalmışsın.

0|0
    0|0
  • Seven iki insan arasındaki her şey özeldir ve öyle kalmalı.

Hiç üzülme ayrıldığına,unut gitsin..

0|0
    0|0
  • yarın bir gün seni arkadaşlarıyla da paylaşmak isterse şaşırma- sence mahsuru yoksa aynen devammm

0|0
    0|0
  • Böyle sevcekse sevmesin zaten.

0|0
    0|0
  • yok kesinlikle olmaz oluru kalmamış yani unut gitsin annesini de söyle oğlunun ne mal olduğunu bilsin

0|0
    0|0
  • yol yakınken kaç bu seni başkalarıyla da paylaşır

0|0
    0|0
Yükleniyor...