Fitness a gidiyorum karbonhidrat tozu başlayacağım?

Kilo almak için karbonhidrat tozuna başlayacağım kafamda ki soru ise şu aklımda olan kiloya ulaştığım zaman karbonhidrat tozunu bırakırsam bir zararını görür müyüm? Şimdi ben 56 kiloyum, 70 kilo olmak istiyorum karbonhidrat tozu kullandığımda herhalde 2-3 aya bu kiloya ulaşırım belki de daha kısa sürede. 70 kiloya ulaştığım zaman ne kilo vermek istiyorum nede kilo almak istiyorum 70i korumak istiyorum bu nasıl olacak ya kilo alışımın önünü kesemezsem şişko olursam korkusu da var :D

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• 2-3 ayda 14 kilo zor gibi geldi ama kkarbonhidratı bıraktıktan sonra kilo vericeğini sanmıyorum bünyeye göre değişir tabi doğal ol diyenler var ama karbonhidrat ve protein tozu gıda takviyesi olduğundan dolayı doğal ve zararsız

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hangisinden aldın?

0|0
    0|0
  • Başla.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kardesim o tozlarin hic birisi zararli degildir bilmeden konusanlara kulak asma sen bu toz yerine pirinc tozu al sutle balla karistir yulafta al onu da ayni sekil sut bal karistir idmanlardan sonra, gunde 100 gram protein almaya bak fazlaya kacma zararlidir, yumurta ye kokusuna aldanma bir suru baharat cesidi var bir sekilde tatlandirir yersin ben sana mesaj aticam bekle

0|1
    0|0
  • O tozu aldıktan sonra , spora sürekli devam etmen lazım

0|2
    0|0
    • spora sürekli devam ederim o sıkıntı değil de tozu bırakmam sıkıntı yaratır mı

• Sıkıntı olmaz ama kiloya ihtiyacının varsa dozunu kaçırmadan al , sadece onla olmaz zaten , sağlam yemen lazım , spordan 2 saat önce (en az bir ekmek yemen lazım ) , spordan iki saat sonrada , ha ayriyeten pirinç pilavı makarna , bal , bunlar da karbonhidrat bunlarida bol bol tüket , proteini unutma

• Hadi hayırlısı olsun kardesım

0|0
    0|0
  • 2-3 ayda hatta daha kısada 70 olcan? bunun kaç kilosu kas olcak? göbekli bir şey olcaksın böyle yaparsan. sen bu işi basit sanıyorsun herhalde...

1|0
    0|0
  • Alma kardesim dogalliktan yana ol 1 kilo et yerine bir cay kasigi toz adami mahveder benzine su katmak gibi bir sure sonra patlarsin

0|0
    0|0
  • Hayırlısı olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...