Ayakları üşütünce...

eğer ayaklarımızı sıcak tutmayıp üşütürsek o gün gaz sancısı yaşar mıyız?ya bu sabah çok üşüdüm, özellikle de ayaklarım çok üşüdü. şimdi de karnım fena ağrıyor ama gaz sancısı gibi. ne yapmalıyım, ne iyi gelir? (sal gitsin diye bir cevap atmayın lütfen çünkü öyle bir durumum yok)

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• ayaklarını sıcak tut eğer bir sevgilim olsaydı ve ayakları üşüseydi kendi ellerimle ısıtırdım

1|0
    0|0
    • ayyy, benim sevgilim onu yapamayacak kadar uzak bana.

• şu an sıcak ama sabah çok kötü olmuştum.

• merak etme sıcak tutarsan problem çözülür, bu arada en iyi cevap benimki olmalı değilmi ?

Erkekler Ne Diyor 8

• Muhtemel tabi.

1|0
    0|0
  • ayakları üşütünce gaz sancısı normal bol şekerli sıcak su iç 1 su bardağı rahatlarsın arkadaşım.

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim.

• şekerli sıcak su yeterli olur mu?

• aynen yeterli olur.

• ütüyü azıcık ısıt yanmıyacagın şekilde sonra karnına koy sıcacık olur :) içerdeki gazın genleşmesi lazım :)

1|0
    0|0
  • sıcak su dolan silikon zımbırtıları koyun ve uyuyun

1|0
    0|0
  • mentol mıdeyı yatıstırır dıye bılıyorum

mentolda nanede var dıye bılıyorum .. yanlıs bılıyoda olabılırım onu bılmıyorum :)

1|0
    0|0
  • Geçmıs olsun üsütmusun galıba

1|0
    0|0
  • havluyu ısıt midenin üstüne sar 4 yaşımdan beri annem bunu yapıyor bana %100 etki :D

1|0
    0|0
  • ayaklar üşütülünce mideye vurduğu için gaz ve ishal olması normal

1|0
    0|0
    • evet midem de ağrıyor...

• rica ederim geçmiş olsun

• sağol

Kızlar Ne Diyor 3

• Tuğla ısıt ayaklarının altına koy olmaz mı , fön makinesini tut ayaklarına ve çorap giy gece yatarken ...

Evet karnın şişer , karnında yılanlar dolanıyormuş bükülüyormuş gibi acır karnın,üşümemeye bak ...

1|0
    0|0
  • bende üşütünce ayaklarımı veya kendimi kötü oluyorum çok hasta olacağımı hissettiğim an hap içiyorum geçiyo gerçekten de

1|0
    0|0
  • ayaklarını sıcak bir yere koy kalorifer gibi yarım saate düzelirsin ben de öyle yapıyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...